Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Силовий тренажер Toorx Power Tower WBX 70 (929380)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 473789-01-Т2
21 891 ₴
16 418 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Комбінований тренажер Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) від італійського виробника Garlando SpA призначений для багатофункціонального силового тренування в домашніх умовах. Каркас тренажера виготовлений зі сталевих профільних труб із порошковим фарбуванням.
Особливості:
- Турнік для підтягувань різним хватом: вузьким; середнім; широким; зворотним для розвитку найширших м'язів спини; біцепсів і трицепсів; а також м'язів передпліччя.
- Віджимання на брусах для розвитку грудних м'язів і трицепсів.
- Підіймання ніг з упором на руки для розвитку м'язів живота.
- Віджимання з використанням упорів для розвитку м'язів грудей; дельтоподібних м'язів і трицепсів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929380 |
| Вага тренажера | 37.5 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Мoдель | Power Tower WBX 70 |
| Розміри | 133.5 x 98.5 x 214 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виконання вправ | прес |
| Тип навантаження | вільний вага |
| Тип тренажера | багатофункційні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 418 ₴





