Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Картридж HP LJ 87A Black (CF287A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 092940-01-Т2
27 633 ₴
20 725 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
лазерний; оригінальний; Black; Сумісність - HP; 8550 стр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CF287A |
| Вага в упаковці | 930 г |
| Вид | оригінальний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Ємність | 930 г |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | LJ 87A Black |
| Розміри упаковки (Ш x Г x В) | 362 x 102 x 227 мм |
| Ресурс друку | 8550 стор |
| Сумісність із моделями | HP LaserJet Pro M501 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 725 ₴

