Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Mikrotik CRS317-1G-16S+RM
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 192433-01-Т2
29 373 ₴
22 030 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Комутатор Mikrotik CRS317-1G-16S + RM є керованим і може виконувати покладені функції на основі 2-ох ОС - SwitchOS або RouterOS. Вибрати між цими операційними системами можна при завантаженні комутатора. А для безперебійної роботи впроваджена можливість підтримки відразу 2-ух джерел живлення. Стоєчний корпус дозволяє комутатора ідеально встановлюватися в серверну стійку. Для доступу до всіх функцій управління присутній гігабітний мідний інтерфейс RJ45.
Комутатор Mikrotik CRS317-1G-16S + RM відповідає рівню L3. У ньому крім установки в монтажну стійку ще є маса переваг. Серед них 16 портів SFP + для найбільш високої ефективності з'єднання зі швидкістю 10GbE і порт 1GbE для того щоб управляти пристроєм.
Виробник Mikrotik заклав в CRS317-1G-16S + RM наступне покоління мікросхем комутації. Це забезпечить куди більш високу швидкість продуктивності для кожного з 16-ти портів 10GbE. Серед нових функцій присутня апаратна Spanning Tree Protocol для захисту контуру. І як раніше повідомлялося вибір між SwOS і RouterOS відбувається при завантаженні. (+ Р)
Особливості свіча CRS317-1G-16S + RM:
Підтримує як MikroTik SwOS; так і RouterOS.
Відповідає рівню L3.
Комутатор забезпечений 16-ю SFP + портами і 1-им RJ45 1GB портом для управління.
Корпус передбачений для установки в 19-ти дюймову стійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CRS317-1G-16S+RM |
| Буфер пакетів | 16 Мб |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 224 мм |
| Кількість портів 1000FX | 16хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 2x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 18 |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | CRS317-1G-16S+RM |
| Живлення | 100-240 В |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX/1000Base-T: неекранована вита пара категорії 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Ширина | 443 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 030 ₴



