Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Mikrotik CRS309-1G-8S+IN
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 298397-01-Т2
16 299 ₴
12 224 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
CRS309-1G-8S + — це дуже компактний; але потужний мережевий комутатор. Він має вісім слотів SFP +; які підтримують модуль до 10 Гбіт у кожному; що забезпечує загальну пропускну здатність комутації 162 Гбіт/с і загальну пропускну здатність неблокування 81 Гбіт/с.
Пристрій також має двоядерний процесор із частотою 800 МГц; 512 МБ ОЗП; порт керування Ethernet з живленням PoE; послідовний порт RS232; уземлювальний термінал і спроможний до подвійного завантаження (виберіть операційну систему; якій ви віддаєте перевагу; RouterOS або SwOS);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | CRS309-1G-8S+IN |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 1.192 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 158 мм |
| Кількість LAN портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 8 |
| Комутаційна здатність | 81 Гбіт/с |
| Мoдель | CRS309-1G-8S+IN |
| Живлення | 12-57 В |
| Порти | SFP+ |
| Споживана потужність (максимальна) | 23 Вт |
| Робоча температура | від -40 до 70 C |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
| Вимоги PoE | PoE 802.3 at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Ширина | 272 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 224 ₴





