Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2DE4425IW-DE (PTZ 25x)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 431488-01-Т2
25 835 ₴
19 376 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
IP-камера; PTZ; дротові; 4 Мп (2560 x 1440); 1/2.8"; інфрачервоне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DS-2DE4425IW-DE (PTZ 25x) |
| Вид | PTZ |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 164 мм |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +65°C |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | шумозаглушення 3D DNR |
| Клас захищеності | TVS 4000В |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | DS-2DE4425IW-DE (PTZ 25x) |
| об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Виробник і тип матриці | Progressive CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Дротові |
| Тип підсвічування | інфрачервона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 376 ₴





