Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Mikrotik CRS318-16P-2S+OUT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 836414-01-Т2
16 999 ₴
12 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
керований; вуличний; Портів - 18; 16 x 10/100/1000 Ethernet PoE+; 2 x 10G SFP+; Комутація - 72 Гбіт/с; Робота - від -40˚ до 70˚ C; Ш - 303 мм; Г - 212 мм; В - 78 мм; 16xPoE+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CRS318-16P-2S+OUT |
| Блок живлення | зовнішній |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 78 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 212 мм |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість портів Uplinks | 2 x 10GE SFP+ |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 18 |
| Комутаційна здатність | 72 Гбіт/с |
| Мoдель | CRS318-16P-2S+OUT |
| Порти | 16 x 10/100/1000 Ethernet PoE+ |
| Робоча температура | від -40 до 70 C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 53.6 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 at (PoE+) |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
| Вимоги PoE | PoE 48 Вт |
| Форм-фактор | вуличний |
| Ширина | 303 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 749 ₴



