Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Ubiquiti USW-24
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 404544-01-Т2
16 833 ₴
12 625 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
керований 2-го рівня; в стійку; Портів - 26; SFP+; Gigabit Ethernet; Комутація - 88 Гбіт/с; Ш - 442 мм; Г - 285.4 мм; В - 44 мм; 4.3 кг; 24x10/100/1000TX; 2хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | USW-24 |
| Вага | 4.3 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 285.4 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість портів 1000FX | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 26 |
| Комутаційна здатність | 88 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | USW-24 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Споживана потужність (максимальна) | 50 Вт |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 65.5 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX/1000Base-T: неекранована вита пара категорії 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Ширина | 442 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 625 ₴







