Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD 2.5" 2TB Goodram (SSDPR-CX400-02T-G2)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 748799-01-Т2
14 701 ₴
11 026 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Забудьте про затримки та повільний запуск програм з накопичувачем SSD 2.5" 2TB Goodram (SSDPR-CX400-02T-G2). Цей внутрішній SSD є своєрідним проривом у світі цифрових технологій; адже він пропонує величезний обсяг пам'яті у 2 TB; що дозволить вам зберігати неймовірну кількість даних без компромісів. Його форм-фактор 2.5" і товщина всього 7 мм роблять цей пристрій ідеальним для широкого спектра пристроїв; включаючи ноутбуки й настільні комп'ютери.
Впроваджена технологія 3D TLC NAND забезпечує високу стійкість і довговічність. Завдяки цій технології диск здатний виконувати безперервні завдання на значно високому рівні стабільності. Переваги відчутні у кожному файлі; який ви відкриваєте.
Інтерфейс SATA III (6Gb/s) забезпечує оптимальну швидкість передачі даних. Швидкість читання до 550 Мб/с і швидкість запису до 500 Мб/с роблять цей накопичувач зразковим вибором для геймерів та професіоналів; що працюють з великими обсягами даних. Відмінна стабільність та надійність дозволяють вам уникнути неприємних сюрпризів у найвідповідальніший момент.
На відміну від традиційних жорстких дисків; модель GOODRAM CX400 Gen.2 здатна витримати тряску та удари завдяки відсутності рухомих частин. Це перетворює його на ідеального супутника у подорожах та активному повсякденному житті.
Цей SSD підвищить продуктивність вашої системи до 10 разів у порівнянні з традиційними HDD; в той час як міць його внутрішньої пам'яті забезпечить стабільність і плавність у роботі з будь-якими програмами чи іграми. Обирайте якість; забезпечте надійність ваших даних з UGGoodram CX400 Gen.2.
Впроваджена технологія 3D TLC NAND забезпечує високу стійкість і довговічність. Завдяки цій технології диск здатний виконувати безперервні завдання на значно високому рівні стабільності. Переваги відчутні у кожному файлі; який ви відкриваєте.
Інтерфейс SATA III (6Gb/s) забезпечує оптимальну швидкість передачі даних. Швидкість читання до 550 Мб/с і швидкість запису до 500 Мб/с роблять цей накопичувач зразковим вибором для геймерів та професіоналів; що працюють з великими обсягами даних. Відмінна стабільність та надійність дозволяють вам уникнути неприємних сюрпризів у найвідповідальніший момент.
На відміну від традиційних жорстких дисків; модель GOODRAM CX400 Gen.2 здатна витримати тряску та удари завдяки відсутності рухомих частин. Це перетворює його на ідеального супутника у подорожах та активному повсякденному житті.
Цей SSD підвищить продуктивність вашої системи до 10 разів у порівнянні з традиційними HDD; в той час як міць його внутрішньої пам'яті забезпечить стабільність і плавність у роботі з будь-якими програмами чи іграми. Обирайте якість; забезпечте надійність ваших даних з UGGoodram CX400 Gen.2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 720 |
| Артикул | SSDPR-CX400-02T-G2 |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Мoдель | 2.5" 2TB |
| Напрацювання на відмову | 2 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | ігрові |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 026 ₴





