Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Планшет Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi-Fi 8/256GB 2025 Gray (SM-X230NZAPEUC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 983801-01-Т2
18 924 ₴
14 193 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Планшет Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi-Fi 8/256 GB 2025 Gray (SM-X230NZAPEUC) вражає своєю сучасністю; стильним дизайном і вишуканістю. Натхненний культовою серією Galaxy S; цей планшет поєднує плавний силует з елегантною конструкцією, що ідеально доповнює фірмовий стиль Samsung Galaxy. Це рішення актуальне як для дому, так і офісу завдяки своїй універсальності та портативності.
З новим Galaxy Tab A11+ ви отримаєте збільшену потужність і оптимізовану продуктивність. Обладнаний восьмиядерним процесором MediaTek Dimensity 7300 і 8 ГБ оперативної пам'яті; планшет гарантує швидкодію під час роботи з будь-якими завданнями; включно з ігровими сесами; стримінгом і багатозадачною роботою. Вбудоване сховище на 256 ГБ дає змогу зберігати величезні обсяги даних; а за потреби є можливість розширити обсяг пам'яті до 2 ТБ за допомогою карти microSD; що надає ще більше простору для улюблених файлів і застосунків.
Galaxy Tab A11+ створений для тривалого використання без частих підзаряджень; завдяки батареї місткістю 7040 mAh і технології надшвидкого заряджання потужністю 25 Вт. Цей планшет готовий працювати стільки, скільки вам потрібно; забезпечуючи комфорт як для роботи; так і для розваг.
Завдяки яскравому та чіткому дисплею з діагоналлю 11" і роздільною здатністю 1920 x 1200; ви зможете насолоджуватися високою якістю зображення та поліпшеним відтворенням руху з частотою оновлення 90 Гц. Кожне відео та ігровий сеанс стають ще захопливішими; водночас дисплей залишається читабельним навіть під прямими сонячними променями.
Для кришталево чіткого спілкування онлайн у Galaxy Tab A11+ передбачена фронтальна камера на 5 МП; що забезпечує якісні відеодзвінки; даючи змогу помітити всі деталі в розмовах із сім'єю та колегами. Основна камера на 8 МП допоможе зберегти кожен важливий момент у вашому житті.
Планшет підтримує бездротові можливості Wi-Fi та Bluetooth; а також обладнаний універсальною навігаційною системою з підтримкою BDS; Galileo; GPS і QZSS для точного визначення вашого місця розташування. Це дає змогу залишатися на зв'язку та впевнено орієнтуватися в будь-яких умовах.
Завдяки насиченому багатовимірному звуку від чотирьох динаміків; розроблених компанією Dolby; Galaxy Tab A11+ забезпечує унікальний звуковий досвід. Додатково є аудіороз'єм 3.5 мм для шанувальників дротових навушників.
Планшет Samsung Galaxy Tab A11+ — ваш надійний партнер для роботи; навчання та розваг; який поєднує стильний дизайн і потужний функціонал для максимальної зручності в повсякденному житті.
З новим Galaxy Tab A11+ ви отримаєте збільшену потужність і оптимізовану продуктивність. Обладнаний восьмиядерним процесором MediaTek Dimensity 7300 і 8 ГБ оперативної пам'яті; планшет гарантує швидкодію під час роботи з будь-якими завданнями; включно з ігровими сесами; стримінгом і багатозадачною роботою. Вбудоване сховище на 256 ГБ дає змогу зберігати величезні обсяги даних; а за потреби є можливість розширити обсяг пам'яті до 2 ТБ за допомогою карти microSD; що надає ще більше простору для улюблених файлів і застосунків.
Galaxy Tab A11+ створений для тривалого використання без частих підзаряджень; завдяки батареї місткістю 7040 mAh і технології надшвидкого заряджання потужністю 25 Вт. Цей планшет готовий працювати стільки, скільки вам потрібно; забезпечуючи комфорт як для роботи; так і для розваг.
Завдяки яскравому та чіткому дисплею з діагоналлю 11" і роздільною здатністю 1920 x 1200; ви зможете насолоджуватися високою якістю зображення та поліпшеним відтворенням руху з частотою оновлення 90 Гц. Кожне відео та ігровий сеанс стають ще захопливішими; водночас дисплей залишається читабельним навіть під прямими сонячними променями.
Для кришталево чіткого спілкування онлайн у Galaxy Tab A11+ передбачена фронтальна камера на 5 МП; що забезпечує якісні відеодзвінки; даючи змогу помітити всі деталі в розмовах із сім'єю та колегами. Основна камера на 8 МП допоможе зберегти кожен важливий момент у вашому житті.
Планшет підтримує бездротові можливості Wi-Fi та Bluetooth; а також обладнаний універсальною навігаційною системою з підтримкою BDS; Galileo; GPS і QZSS для точного визначення вашого місця розташування. Це дає змогу залишатися на зв'язку та впевнено орієнтуватися в будь-яких умовах.
Завдяки насиченому багатовимірному звуку від чотирьох динаміків; розроблених компанією Dolby; Galaxy Tab A11+ забезпечує унікальний звуковий досвід. Додатково є аудіороз'єм 3.5 мм для шанувальників дротових навушників.
Планшет Samsung Galaxy Tab A11+ — ваш надійний партнер для роботи; навчання та розваг; який поєднує стильний дизайн і потужний функціонал для максимальної зручності в повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 16 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-X230NZAPEUC |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вага (г) | 477 |
| Можливість здійснювати дзвінки | Немає |
| Висота (мм) | 257.1 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 7040 mAh |
| Інтерфейси підключення | Audio-jack 3.5 mm |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Мoдель | Galaxy Tab A11+ 11" Wi-Fi 8/256GB 2025 Gray |
| Навігаційна система | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті (ГБ) | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Також шукають | Хороші |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | MVA) |
| Товщина (мм) | 6.9 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Колір задній панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 168.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 193 ₴







