Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Планшет Lenovo Tab K11 Plus 8/256 WiFi Luna Grey (ZADS0145UA)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 994399-01-Т2
20 448 ₴
15 336 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Lenovo Tab K11 Plus 8/256 Wi-Fi Luna Grey (ZADS0145UA) — це витончений планшет; який ідеально поєднує в собі продуктивність; стиль і технологічну досконалість. Завдяки компактним розмірам і легкій конструкції; цей планшет є ідеальним супутником як для домашнього використання, так і для подорожей.
Насолоджуйтеся яскравими моментами улюблених фільмів і серіалів на екрані діагоналлю 11;45 дюйма з високою роздільною здатністю 2000 x 1200 пікселів. Технологія TDDI забезпечує чудову якість зображення; а сертифікати TÜV Rheinland Low Blue Light і Flicker Free піклуються про ваш комфорт; знижуючи навантаження на очі. Використання 4 динаміків із підтримкою Dolby Atmos робить звукові канали об'ємними та насиченими; так що кожен перегляд відео перетворюється на справжнє кінематографічне враження.
Потужний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 685 у парі з 8 ГБ оперативної пам'яті забезпечує бездоганну продуктивність і багатозадачність; даючи змогу легко перемикатися між програмами. Завдяки 256 ГБ вбудованої пам'яті; у вас завжди буде вдосталь місця для зберігання всіх ваших важливих файлів і улюблених медіаконтентів. А тепер насолоджуватися онлайн-іграми стало ще зручніше; адже Bluetooth; NFC і Wi-Fi забезпечують швидке під'єднання до мережі.
Відчуйте автономність з акумулятором ємністю 8600 мА·год. Цей показник дає змогу використовувати пристрій упродовж 12 годин для перегляду відео; 14 годин для вебсерфінгу або 60 годин для прослуховування музики на одному заряді. Завдяки технології Quick Charge 3.0; ваш планшет завжди буде готовий до нових викликів.
Залишайтеся на зв'язку з навігаційними системами ГЛОНАСС; GPS; Galileo і BDS; які допоможуть вам завжди знайти правильний шлях. Планшет підтримує останню версію операційної системи Android 14; що гарантує широкий вибір застосунків і функційних можливостей.
Планшет також обладнаний двома камерами: основною на 13 Мп і фронтальною на 8 Мп; що дає змогу фіксувати найважливіші моменти вашого життя з високою якістю. Використовуйте Lenovo Tab Pen Plus для створення творчих начерків і нотаток. Також; ви можете скористатися кнопкою Action Key; щоб налаштувати функції планшета під ваші індивідуальні потреби.
Lenovo Tab K11 Plus — це не просто планшет; а надійний інструмент для роботи; відпочинку та розваг; розроблений для тих, хто цінує якість і багатофункціональність. Незалежно від того, чи використовуєте ви його вдома, чи в дорозі; цей планшет стане незамінним помічником у кожному вашому дні.
Насолоджуйтеся яскравими моментами улюблених фільмів і серіалів на екрані діагоналлю 11;45 дюйма з високою роздільною здатністю 2000 x 1200 пікселів. Технологія TDDI забезпечує чудову якість зображення; а сертифікати TÜV Rheinland Low Blue Light і Flicker Free піклуються про ваш комфорт; знижуючи навантаження на очі. Використання 4 динаміків із підтримкою Dolby Atmos робить звукові канали об'ємними та насиченими; так що кожен перегляд відео перетворюється на справжнє кінематографічне враження.
Потужний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 685 у парі з 8 ГБ оперативної пам'яті забезпечує бездоганну продуктивність і багатозадачність; даючи змогу легко перемикатися між програмами. Завдяки 256 ГБ вбудованої пам'яті; у вас завжди буде вдосталь місця для зберігання всіх ваших важливих файлів і улюблених медіаконтентів. А тепер насолоджуватися онлайн-іграми стало ще зручніше; адже Bluetooth; NFC і Wi-Fi забезпечують швидке під'єднання до мережі.
Відчуйте автономність з акумулятором ємністю 8600 мА·год. Цей показник дає змогу використовувати пристрій упродовж 12 годин для перегляду відео; 14 годин для вебсерфінгу або 60 годин для прослуховування музики на одному заряді. Завдяки технології Quick Charge 3.0; ваш планшет завжди буде готовий до нових викликів.
Залишайтеся на зв'язку з навігаційними системами ГЛОНАСС; GPS; Galileo і BDS; які допоможуть вам завжди знайти правильний шлях. Планшет підтримує останню версію операційної системи Android 14; що гарантує широкий вибір застосунків і функційних можливостей.
Планшет також обладнаний двома камерами: основною на 13 Мп і фронтальною на 8 Мп; що дає змогу фіксувати найважливіші моменти вашого життя з високою якістю. Використовуйте Lenovo Tab Pen Plus для створення творчих начерків і нотаток. Також; ви можете скористатися кнопкою Action Key; щоб налаштувати функції планшета під ваші індивідуальні потреби.
Lenovo Tab K11 Plus — це не просто планшет; а надійний інструмент для роботи; відпочинку та розваг; розроблений для тих, хто цінує якість і багатофункціональність. Незалежно від того, чи використовуєте ви його вдома, чи в дорозі; цей планшет стане незамінним помічником у кожному вашому дні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZADS0145UA |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вага (г) | 520 |
| Час автономної роботи до (годин) | 14 |
| Висота (мм) | 168.96 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 11.45" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 8600 mAh |
| Інтерфейси підключення | Audio-jack 3.5 mm |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | Tab K11 Plus 8/256 WiFi Luna Grey |
| Навігаційна система | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті (ГБ) | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Хороші |
| Тип | Продуктивні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип матриці | TDDI |
| Товщина (мм) | 7.15 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Колір задній панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
| Ширина (мм) | 268.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 336 ₴








