Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Планшет Lenovo Idea Tab Plus 5G 8/256 Luna Grey + Pen (ZAGF0114UA)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 989486-01-Т2
26 292 ₴
19 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Планшет Lenovo Idea Tab Plus 5G 8/256 Luna Grey + Pen — це поєднання елегантності та інновацій для тих, хто цінує якість і функціональність. Відкрийте для себе ідеальний пристрій для роботи; навчання та розваг; обладнаний потужним 8-ядерним процесором MediaTek Dimensity 6400. Це дає змогу перевершувати очікування в продуктивності; забезпечуючи швидкість і плавність під час виконання різних завдань.
Сліпучий яскравий дисплей із діагоналлю 12.1 дюйма та роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів дарує винятково чітке та деталізоване зображення. IPS (PLS) матриця з колірним охопленням 96% DCI-P3 забезпечує реалістичність кольорів; а частота оновлення 90 Гц надає плавність під час перегляду відео або ігор. Насолоджуйтеся цим як у приміщенні; так і на вулиці завдяки яскравості до 800 нітів.
Lenovo Idea Tab Plus підтримує 5G-зв'язок; що гарантує високу швидкість і стабільність інтернет-з'єднання. Встановлення Nano-SIM дає змогу залишатися на зв'язку завжди; навіть у дорозі. Все це доповнюється безперебійною роботою Bluetooth і Wi-Fi для зручного під'єднання різних пристроїв і аксесуарів.
З 256 ГБ вбудованої пам'яті та 8 ГБ оперативної пам'яті можливості зберігання є надзвичайно широкими; даючи змогу вам зберігати всі важливі файли та програми під рукою. Основна камера на 13 Мп і фронтальна камера на 8 МП забезпечують високу якість світлин і відеозв'язку; щоб ви могли зберігати важливі моменти.
Відкрийте нові горизонти творчості зі стилусом Lenovo Tab Pen; який має 4096 рівнів чутливості та розпізнавання нахилу; даючи змогу вам писати та малювати з неймовірною точністю. Стилус працює від змінної батарейки AAAA; що гарантує до 180 годин активного використання.
Lenovo Smart Connect робить цей планшет центром вашої цифрової екосистеми; даючи змогу з легкістю перемикатися між різними пристроями або керувати ними. Розраховуйте на автономність до 13 годин перегляду контенту завдяки місткості батареї 10200 мА·год; що забезпечує справжню мобільність без частих підзаряджень.
Навігація A-GPS; Galileo; ГЛОНАСС і GPS забезпечує точність і швидкість. Не важливо; де ви перебуваєте; цей планшет завжди допоможе залишатися на шляху до вашої мети.
Звільніть свою уяву з Lenovo Idea Tab Plus — незамінним помічником у ваших щоденних завданнях. Від вишуканого дизайну в кольорі Luna Grey до потужних технічних показників; він поєднує все; що потрібно для продуктивної роботи та якісного відпочинку.
Сліпучий яскравий дисплей із діагоналлю 12.1 дюйма та роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів дарує винятково чітке та деталізоване зображення. IPS (PLS) матриця з колірним охопленням 96% DCI-P3 забезпечує реалістичність кольорів; а частота оновлення 90 Гц надає плавність під час перегляду відео або ігор. Насолоджуйтеся цим як у приміщенні; так і на вулиці завдяки яскравості до 800 нітів.
Lenovo Idea Tab Plus підтримує 5G-зв'язок; що гарантує високу швидкість і стабільність інтернет-з'єднання. Встановлення Nano-SIM дає змогу залишатися на зв'язку завжди; навіть у дорозі. Все це доповнюється безперебійною роботою Bluetooth і Wi-Fi для зручного під'єднання різних пристроїв і аксесуарів.
З 256 ГБ вбудованої пам'яті та 8 ГБ оперативної пам'яті можливості зберігання є надзвичайно широкими; даючи змогу вам зберігати всі важливі файли та програми під рукою. Основна камера на 13 Мп і фронтальна камера на 8 МП забезпечують високу якість світлин і відеозв'язку; щоб ви могли зберігати важливі моменти.
Відкрийте нові горизонти творчості зі стилусом Lenovo Tab Pen; який має 4096 рівнів чутливості та розпізнавання нахилу; даючи змогу вам писати та малювати з неймовірною точністю. Стилус працює від змінної батарейки AAAA; що гарантує до 180 годин активного використання.
Lenovo Smart Connect робить цей планшет центром вашої цифрової екосистеми; даючи змогу з легкістю перемикатися між різними пристроями або керувати ними. Розраховуйте на автономність до 13 годин перегляду контенту завдяки місткості батареї 10200 мА·год; що забезпечує справжню мобільність без частих підзаряджень.
Навігація A-GPS; Galileo; ГЛОНАСС і GPS забезпечує точність і швидкість. Не важливо; де ви перебуваєте; цей планшет завжди допоможе залишатися на шляху до вашої мети.
Звільніть свою уяву з Lenovo Idea Tab Plus — незамінним помічником у ваших щоденних завданнях. Від вишуканого дизайну в кольорі Luna Grey до потужних технічних показників; він поєднує все; що потрібно для продуктивної роботи та якісного відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 15 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZAGF0114UA |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вага (г) | 530 |
| Час автономної роботи до (годин) | 13.5 |
| Висота (мм) | 181.05 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 12.1" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 10200 mAh |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB Type C |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Мoдель | Idea Tab Plus 5G 8/256 Luna Grey + Pen |
| Навігаційна система | A-GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті (ГБ) | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6400 |
| Дозвіл екрану | 2560x1600 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | без SIM-картки |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 6.49 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Колір задній панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 278.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 719 ₴









