Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Планшет Lenovo Yoga Tab 8/256 Luna Grey + Pen (ZAG60200UA)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 995994-01-Т2
29 216 ₴
21 912 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Планшет Lenovo Yoga Tab 8/256 Luna Grey + Pen (ZAG60200UA) — це універсальний інструмент, що поєднує в собі продуктивність; елегантний дизайн та інноваційні технології для реалізації ваших творчих і професійних завдань. Обладнаний потужним процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 із шістьма ядрами та 8 ГБ оперативної пам'яті; він забезпечує високу швидкість роботи; ідеально підходячи для багатозадачності та складних проєктів.
Яскравий дисплей LTPS з роздільною здатністю 3;2K на екрані діагоналлю 11.1 дюйма вражає деталізацією і яскравістю; а частота оновлення 144 Hz робить перегляд контенту неймовірно плавним. Унікальна технологія Lenovo PureSight Pro забезпечує найвищу якість зображення; даючи змогу насолодитися чіткими та яскравими кольорами навіть за інтенсивного освітлення.
Завдяки вбудованій пам'яті обсягом 256 ГБ у вас достатньо місця для зберігання великих файлів; застосунків і медіаконтенту. Основна камера 13 + 2 Мп і фронтальна камера 13 МП ідеально підійдуть для знімання високоякісних фото та відео; а також для онлайн-встріч.
Планшет обладнаний бездротовими можливостями; як-от Wi-Fi та Bluetooth; які дають змогу залишатися на зв'язку за будь-яких умов. Ємність акумулятора 8860 mAh забезпечує тривалий час автономної роботи без потреби частих підзаряджень.
Серед особливостей пристрою також варто зазначити комплектний стилус Lenovo Tab Pen Pro; розширювальний можливості роботи з планшетом. Він дає змогу малювати; створювати нотатки або викладати складніші дизайнерські ідеї з високою точністю.
Lenovo Yoga Tab 8/256 Luna Grey пропонує більше; ніж просто технічні характеристики — це платформа для самореалізації; нових досягнень і відкриттів. Незалежно від того; створюєте ви; чи працюєте, чи розважаєтеся; цей планшет стане надійним помічником у всіх ваших проєктах.
Яскравий дисплей LTPS з роздільною здатністю 3;2K на екрані діагоналлю 11.1 дюйма вражає деталізацією і яскравістю; а частота оновлення 144 Hz робить перегляд контенту неймовірно плавним. Унікальна технологія Lenovo PureSight Pro забезпечує найвищу якість зображення; даючи змогу насолодитися чіткими та яскравими кольорами навіть за інтенсивного освітлення.
Завдяки вбудованій пам'яті обсягом 256 ГБ у вас достатньо місця для зберігання великих файлів; застосунків і медіаконтенту. Основна камера 13 + 2 Мп і фронтальна камера 13 МП ідеально підійдуть для знімання високоякісних фото та відео; а також для онлайн-встріч.
Планшет обладнаний бездротовими можливостями; як-от Wi-Fi та Bluetooth; які дають змогу залишатися на зв'язку за будь-яких умов. Ємність акумулятора 8860 mAh забезпечує тривалий час автономної роботи без потреби частих підзаряджень.
Серед особливостей пристрою також варто зазначити комплектний стилус Lenovo Tab Pen Pro; розширювальний можливості роботи з планшетом. Він дає змогу малювати; створювати нотатки або викладати складніші дизайнерські ідеї з високою точністю.
Lenovo Yoga Tab 8/256 Luna Grey пропонує більше; ніж просто технічні характеристики — це платформа для самореалізації; нових досягнень і відкриттів. Незалежно від того; створюєте ви; чи працюєте, чи розважаєтеся; цей планшет стане надійним помічником у всіх ваших проєктах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Операційна система | Android 15 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZAG60200UA |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вага (г) | 458 |
| Час автономної роботи до (годин) | 12 |
| Висота (мм) | 165.84 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 11.1" |
| Додатково | Стилус |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 8860 mAh |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB Type C |
| Мoдель | Yoga Tab 8/256 Luna Grey + Pen |
| Об'єм вбудованої пам'яті (ГБ) | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 + 2 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Дозвіл екрану | 3200x2000 |
| Серія | Lenovo Yoga |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні |
| Тип | Продуктивні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип матриці | LTPS |
| Товщина (мм) | 6.2 |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Колір задній панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Частота оновлення екрану | 144 Hz |
| Частота процесора | 3.3 ГГц |
| Ширина (мм) | 255.52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 912 ₴









