Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Планшет Teclast T65 PLUS 13.4” 8/256GB LTE Metal / Red (6940709687956)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 990222-01-Т2
16 888 ₴
12 666 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Планшет Teclast T65 PLUS — це втілення сучасних технологій в елегантному алюмінієвому корпусі; створеному для тих; хто цінує якість і продуктивність. З великим 13.4-дюймовим екраном; виготовленим за технологією IPS (PLS); він забезпечує неймовірно чітке та яскраве зображення завдяки роздільній здатності 1920 x 1200 пікселів. Частота оновлення 120 Гц разом із яскравістю 400 нітів робить кожен кадр реалістичним і насиченим навіть за інтенсивного освітлення. Завдяки технології Vivid View і системі T-Color 6.0; планшет демонструє разючу динаміку кольорів; роблячи будь-який контент живим і захопливим.
Обладнаний потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G99; Teclast T65 PLUS розкриває свій потенціал як під час роботи, так і розваг. Високопродуктивний механізм керування ресурсами HyperEngine 2.0 Lite оптимізує розподіл потужності процесора та оперативної пам'яті; яка становить 8 ГБ; даючи змогу легко запускати багатозадачні процеси. Вбудоване сховище на 256 ГБ забезпечує зберігання всіх ваших файлів; а підтримка microSD дає змогу розширити пам'ять до 1 ТБ.
Teclast T65 PLUS зручно підтримує дві SIM-картки; що дає змогу об'єднати роботу та особисте життя в одному пристрої. Використовуйте бездротові можливості Wi-Fi; Bluetooth; 3G і LTE для завжди стабільного зв'язку. Інтегровані A-GPS; BDS; ГЛОНАСС; Galileo і GPS навігаційні системи допоможуть точно визначити ваше місце перебування й знайти оптимальний маршрут під час подорожей.
Планшет також не розчарує шанувальників відео- та фотознімання: основна камера 13 Мп з автофокусуванням дасть змогу робити чіткі знімки; а фронтальна камера 8 МП стане в пригоді для відеодзвінків. Teclast T65 PLUS підтримує технологію Widevine L1; що дає змогу відтворювати відео в HD і UHD якості з популярних сервісів; як-от Amazon Prime Video та Disney+.
Інтуїтивно зрозуміла операційна система Android надає безліч можливостей настроювання; зокрема батьківський контроль для балансування навчання та розваг. Стереодинаміки забезпечують потужний і чистий звук; що робить кожне прослуховування музики або перегляд фільму ще приємнішим.
Надійний акумулятор на 10000 мА·год гарантує до 24 годин автономної роботи; підтримуючи технологію швидкого заряджання PD 18W; щоб ви завжди залишалися на зв'язку.
Планшет Teclast T65 PLUS — це не просто ґаджет; а справжній інструмент для роботи та розваг; який задовольнить усі ваші цифрові потреби завдяки бездоганному поєднанню функціональності та стилю.
Обладнаний потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G99; Teclast T65 PLUS розкриває свій потенціал як під час роботи, так і розваг. Високопродуктивний механізм керування ресурсами HyperEngine 2.0 Lite оптимізує розподіл потужності процесора та оперативної пам'яті; яка становить 8 ГБ; даючи змогу легко запускати багатозадачні процеси. Вбудоване сховище на 256 ГБ забезпечує зберігання всіх ваших файлів; а підтримка microSD дає змогу розширити пам'ять до 1 ТБ.
Teclast T65 PLUS зручно підтримує дві SIM-картки; що дає змогу об'єднати роботу та особисте життя в одному пристрої. Використовуйте бездротові можливості Wi-Fi; Bluetooth; 3G і LTE для завжди стабільного зв'язку. Інтегровані A-GPS; BDS; ГЛОНАСС; Galileo і GPS навігаційні системи допоможуть точно визначити ваше місце перебування й знайти оптимальний маршрут під час подорожей.
Планшет також не розчарує шанувальників відео- та фотознімання: основна камера 13 Мп з автофокусуванням дасть змогу робити чіткі знімки; а фронтальна камера 8 МП стане в пригоді для відеодзвінків. Teclast T65 PLUS підтримує технологію Widevine L1; що дає змогу відтворювати відео в HD і UHD якості з популярних сервісів; як-от Amazon Prime Video та Disney+.
Інтуїтивно зрозуміла операційна система Android надає безліч можливостей настроювання; зокрема батьківський контроль для балансування навчання та розваг. Стереодинаміки забезпечують потужний і чистий звук; що робить кожне прослуховування музики або перегляд фільму ще приємнішим.
Надійний акумулятор на 10000 мА·год гарантує до 24 годин автономної роботи; підтримуючи технологію швидкого заряджання PD 18W; щоб ви завжди залишалися на зв'язку.
Планшет Teclast T65 PLUS — це не просто ґаджет; а справжній інструмент для роботи та розваг; який задовольнить усі ваші цифрові потреби завдяки бездоганному поєднанню функціональності та стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 15 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6940709687956 |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вага (г) | 755 г |
| Висота (мм) | 201.5 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 13.4" |
| Додатково | вбудовані стереодинаміки |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення | Audio-jack 3.5 mm |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мoдель | T65 PLUS 13.4” 8/256GB LTE Metal / Red |
| Навігаційна система | A-GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті (ГБ) | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Хороші |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 8.3 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Колір задній панелі | червоний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Ширина (мм) | 310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 666 ₴










