Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Планшет Xiaomi Pad 8 11.2" Wi-Fi 8/128GB Pine Green (VHU6395EU) (1187397)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1026556-01-Т2
29 801 ₴
22 351 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
11.2"; 2136 х 3200; Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4; Частота оновлення екрану - 144 Hz; вбудована пам'ять - 128 ГБ; RAM - 8 ГБ; Основна - 13 Мп; Фронтальна - 8 Мп; Wi-Fi; Bluetooth; 9200 mAh; Колір - зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 16 |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1187397 |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вага (г) | 485 |
| Можливість здійснювати дзвінки | Немає |
| Висота (мм) | 251.22 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 11.2" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 9200 mAh |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB Type C |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мoдель | Pad 8 11.2" Wi-Fi 8/128GB Pine Green (VHU6395EU) |
| Об'єм вбудованої пам'яті (ГБ) | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Дозвіл екрану | 2136 х 3200 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Хороші |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 5.75 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Колір задній панелі | зелений |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Частота оновлення екрану | 144 Hz |
| Частота процесора | 3.21 ГГц |
| Ширина (мм) | 173.42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 351 ₴








