Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Netgear GS516PP-100EUS
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 522682-01-Т2
30 012 ₴
22 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
NETGEAR GS516PP — 16-портовий некерований гігабітний комутатор із високою потужністю PoE+ доповнює родину некерованих комутаторів NETGEAR; додаючи підтримку PoE+ на 16 портів для гнучкого розгортання сучасних потужних пристроїв PoE. Тепер компанії можуть розгортати потужніші пристрої PoE+; приєднані до одного комутатора замість кількох. Загальний бюджет потужності PoE 260 Вт. Завдяки безшумній конструкції GS516PP ідеально підходить для дому чи бізнесу.
Особливості
Особливості
- Просте встановлення без програмного забезпечення чи налаштування
- Індикатори активності та швидкості для кожного порту
- Енергоефективна технологія для енергоощадження
- Автоузгодження для автоматичного з'єднання на найвищій загальній швидкості між комутатором та кінцевим пристроєм.
- 16 портів Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с з автоматичним визначенням швидкості та неблоковною комутацією до 32 Гбіт/с
- Auto-MDI/MDIX усуває потребу в перехресних кабелях
- Невеликий; міцний настільний металевий корпус та безшумна робота
- Ідеально підходить для малих та середніх офісів
- Комутаційна архітектура; що не блокує; для максимальної пропускної здатності на швидкості передавання даних
- Технологія; що ґрунтується на стандартах; забезпечує взаємодію з будь-якими пристроями на основі стандартів у наявній мережі.
- Потужність до 30 Вт на порт
- Унікальна технологія PoE автоматично балансує потужність PoE залежно від потреб пристрою незалежно від виявленого класу PoE. Комутатори забезпечують живлення; необхідне пристрою; на найточнішому рівні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 9216 байт |
| Артикул | GS516PP-100EUS |
| Буфер пакетів | 0.192 Мб |
| Вага | 2.3 кг |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 43 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 207 мм |
| Діапазон вологості (робота) | от 0% до 90% без конденсата |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість портів | 16 |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | GS516PP-100EUS |
| Живлення | 100-240 В |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0 до 50 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Вимоги PoE | PoE 260 Вт |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 509 ₴




