Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Cisco CBS220-16T-2G-EU
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 717290-01-Т2
16 163 ₴
12 122 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Комутатори серії Cisco Business 220 — це доступні Smart-комутатори; які є безпечними; надійними; простими у використанні та призначені для мереж бізнес-класу. Завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі керування; опціям Power over Ethernet (PoE) і настроюваним функціям; ці комутатори забезпечують надійну мережу в межах вашого бюджету. Коли вам потрібна мережа бізнес-класу; а вартість є пріоритетом; Cisco Business 220 Series стане чудовим рішенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CBS220-16T-2G-EU |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Вага | 2.48 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Глибина | 203 мм |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість портів Uplinks | 2x1G SFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 18 |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | CBS220-16T-2G-EU |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 26.78 Mpps |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 122 ₴


