Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Kedacom IPC445-F233-N (PTZ 33x) (IPC445-F233-N)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 768618-01-Т2
30 839 ₴
23 129 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
IP-камера; PTZ; Дротова; 4 Мп (2560 x 1440); 1/1.8”; 4.5 - 148.5 мм; ІЧ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KEDACOM |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 220 м |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 379 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IPC445-F233-N |
| Вага | 8 кг |
| Вид | PTZ |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 214 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +70°C |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | шумозаглушення 3D DNR |
| Клас захищеності | TVS 6000В |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | IPC445-F233-N (PTZ 33x) |
| об'єктив | вариофакал (зум) |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Підтримка мережевих протоколів | VSIP |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | Двадцять чотири |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | провідна |
| Тип підсвічування | ИК |
| Фокусна відстань | 4.5 - 148.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 129 ₴

