Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBLHGG-5ACD-XL4PACK
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 672497-01-Т2
29 407 ₴
22 055 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL) - точка доступу з робочим діапазоном частот 5150 MHz - 5875 MHz; підтримкою бездротових стандартів 802.11 a/n/ac та інтегрованою двохполярізаційною антеною з коефіцієнтом підсилення 27 dBi. Конструкція антени розроблена у вигляді сітки; що забезпечує вітростійкість. В комплекті 4 штуки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 945 г |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Артикул | RBLHGG-5ACD-XL4PACK |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 245 мм |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Мoдель | RBLHGG-5ACD-XL4PACK |
| Набір | 4 точки доступу |
| Живлення | 24 В |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40... + 70 C |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип антени | вбудована |
| Тип пристрою | Wi-Fi цятка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 055 ₴



