Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/512GB 5G/LTE Black (6931548318811)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 870361-01-Т2
31 551 ₴
23 663 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/512GB 5G/LTE — це втілення поєднання високих технологій та витривалості в одному пристрої. Оснащений потужним 8-ядерним процесором MediaTek Dimensity 7300; він забезпечує виняткову продуктивність; яка ідеально підходить для багатозадачності; запуску ресурсомістких додатків та сучасних ігор. 12 ГБ оперативної пам'яті дозволяють без зусиль перемикатися між додатками; тоді як 512 ГБ вбудованої пам'яті надають простір для всіх ваших даних; від улюблених фото до великої кількості додатків.
Яскравий 10.95-дюймовий IPS-екран із роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів пропонує чудову якість зображення з насиченими кольорами та чіткістю; якими ви можете насолоджуватися під час читання; перегляду відео чи ігор. Завдяки частоті оновлення 90 Гц кожна деталь на екрані виглядає плавно та природно; що дозволяє зануритись у світ цифрових розваг.
Планшет працює під управлінням Android 14; що надає інтуїтивний інтерфейс і забезпечує доступ до безмежного світу додатків та сервісів. Незалежно від того; де ви знаходитесь; завдяки підтримці бездротових технологій 5G; 4G; Wi-Fi та NFC; ви завжди залишатиметеся на зв’язку. Використання двох SIM-карт дозволяє гнучко керувати мобільним зв'язком; вибираючи оптимальні тарифи та операторів.
Однією з найбільших переваг Blackview Tab Active 10 Pro є його надійність. Він сертифікований за стандартами IP68 та IP69K; що гарантує повний захист від проникнення пилу та впливу води. Пристрій здатний витримувати екстремальні температури від -20°C до +60°C; що робить його ідеальним для подорожей; робіт на відкритому повітрі або активного відпочинку.
Фотографічні можливості цього планшета вражають: 108-Мп основна камера гарантовано створить яскраві; професійного рівня фото; тоді як додаткова 20-Мп нічного бачення дозволяє робити знімки навіть за дуже слабкого освітлення. Для селфі та відеодзвінків доступна 50-Мп фронтальна камера; яка чудово передає всі деталі вашого обличчя.
І на завершення; ще одна вагома перевага — це його потужний 30000 мАг акумулятор; який забезпечує до 90 днів роботи в режимі очікування та підтримку технології швидкої зарядки 55 Вт; дозволяючи вам вкладати менше часу на підзарядку і більше насолоджуватись враженнями. Планшет доповнений dинамиками Harman Kardon; які створюють неперевершений звук; а продумані режими; такі як Glove Mode 2.0; забезпечують інтуїтивно-зрозуміле використання навіть у рукавичках.
Обираючи Blackview Tab Active 10 Pro; ви отримуєте не просто планшет; а багатофункціональний пристрій; готовий до пригод і викликів найскладніших умов.
Яскравий 10.95-дюймовий IPS-екран із роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів пропонує чудову якість зображення з насиченими кольорами та чіткістю; якими ви можете насолоджуватися під час читання; перегляду відео чи ігор. Завдяки частоті оновлення 90 Гц кожна деталь на екрані виглядає плавно та природно; що дозволяє зануритись у світ цифрових розваг.
Планшет працює під управлінням Android 14; що надає інтуїтивний інтерфейс і забезпечує доступ до безмежного світу додатків та сервісів. Незалежно від того; де ви знаходитесь; завдяки підтримці бездротових технологій 5G; 4G; Wi-Fi та NFC; ви завжди залишатиметеся на зв’язку. Використання двох SIM-карт дозволяє гнучко керувати мобільним зв'язком; вибираючи оптимальні тарифи та операторів.
Однією з найбільших переваг Blackview Tab Active 10 Pro є його надійність. Він сертифікований за стандартами IP68 та IP69K; що гарантує повний захист від проникнення пилу та впливу води. Пристрій здатний витримувати екстремальні температури від -20°C до +60°C; що робить його ідеальним для подорожей; робіт на відкритому повітрі або активного відпочинку.
Фотографічні можливості цього планшета вражають: 108-Мп основна камера гарантовано створить яскраві; професійного рівня фото; тоді як додаткова 20-Мп нічного бачення дозволяє робити знімки навіть за дуже слабкого освітлення. Для селфі та відеодзвінків доступна 50-Мп фронтальна камера; яка чудово передає всі деталі вашого обличчя.
І на завершення; ще одна вагома перевага — це його потужний 30000 мАг акумулятор; який забезпечує до 90 днів роботи в режимі очікування та підтримку технології швидкої зарядки 55 Вт; дозволяючи вам вкладати менше часу на підзарядку і більше насолоджуватись враженнями. Планшет доповнений dинамиками Harman Kardon; які створюють неперевершений звук; а продумані режими; такі як Glove Mode 2.0; забезпечують інтуїтивно-зрозуміле використання навіть у рукавичках.
Обираючи Blackview Tab Active 10 Pro; ви отримуєте не просто планшет; а багатофункціональний пристрій; готовий до пригод і викликів найскладніших умов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6931548318811 |
| Безпровідні можливості | NFC |
| Вага (г) | 1214 |
| Висота (мм) | 179 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 10.95" |
| Додатково | захист IP68 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення | Audio-jack 3.5 mm |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Мoдель | Tab Active 10 Pro 10.95" 12/512GB 5G/LTE Black |
| Навігаційна система | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті (ГБ) | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 12 ГБ |
| Основна камера | 108 + 20 Мп |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для пабгу |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 19.5 |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Колір задній панелі | чорний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 267.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 663 ₴






