Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 Lite Wi-Fi 8/256GB Gray (SM-X400NZAPEUC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 954657-01-Т2
28 495 ₴
21 371 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
10.9"; 1320 x 2112; Samsung Exynos 1380; вбудована пам'ять - 256 ГБ; RAM - 8 ГБ; Основна - 8 Мп; Фронтальна - 5 Мп; Wi-Fi; Bluetooth; 8000 mAh; Колір - сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 15 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-X400NZAPEUC |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вага (г) | 524 |
| Можливість здійснювати дзвінки | Немає |
| Висота (мм) | 165.8 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 10.9" |
| Додатково | гіроскоп |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 8000 mAh |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB Type C |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | Galaxy Tab S10 Lite Wi-Fi 8/256GB Gray |
| Об'єм вбудованої пам'яті (ГБ) | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Процесор | Samsung Exynos 1380 |
| Дозвіл екрану | 1320 x 2112 |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Також шукають | новинки |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип матриці | MVA) |
| Товщина (мм) | 6.6 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Колір задній панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Ширина (мм) | 254.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 371 ₴










