Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB T705 with Heatsink Micron (CT1000T705SSD5)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1049127-01-Т2
14 880 ₴
11 160 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB T705 with Heatsink Micron (CT1000T705SSD5) — це ідеальне рішення для тих; хто шукає поєднання швидкості; надійності та технологічної досконалості. Оцініть новий рівень продуктивності з цим внутрішнім накопичувачем; який пропонує простір у цілий 1 TB. Зручний для зберігання об'ємних ігрових бібліотек; мультимедіа або важливих даних; T705 стоїть на передовій сучасних технологій.
Накопичувач зібраний на основі 3D TLC NAND флеш-пам'яті; що забезпечує стабільність і довговічність навіть під інтенсивним навантаженням. Його компактний форм-фактор M.2 2280 підходить для широкого спектра пристроїв; від потужних настільних комп'ютерів до легких ноутбуків-ультрабуків. Визнані професіонали і ентузіасти обирають цей SSD за швидкість: швидкість читання досягає 11700 Mb/s; тоді як швидкість запису сягає 9500 Mb/s. Це означає миттєвий старт програм; швидкісну обробку даних та неймовірну багатозадачність.
Інтерфейс PCI Express 5.0 x4 виводить передачу даних на новий рівень; значуче скорочуючи час завантаження; що стає особливо корисним для геймерів і професійних користувачів. Завдяки інтеграції високоефективного Heatsink; цей накопичувач вирізняється здатністю контролювати температуру; мінімізуючи ризик перегріву. Це не лише підтримує стабільну продуктивність; але й продовжує довговічність здатності вашої системи функціонувати на максимум.
T705 Micron створений для тих; хто прагне замінити свою стару систему на високошвидкісну ігрову станцію або ж оптимізувати ноутбук для професійної діяльності. Він забезпечує енергоспоживання всього 11 Вт; роблячи його екологічно свідомим вибором; який сприяє зниженню енергоспоживання без компромісів на продуктивності.
Цей накопичувач товщиною усього 8.6 мм — ідеальний для компактних систем; де важливий кожен міліметр простору. Завдяки своєму тонкому профілю; SSD забезпечує наявність додаткового місця всередині комп'ютера. Обираючи SSD Micron (CT1000T705SSD5); ви отримуєте пристрій; який задовольнить ваші високі вимоги до якості і швидкості; підтримуючи вас на шляху до технологічного майбутнього.
Накопичувач зібраний на основі 3D TLC NAND флеш-пам'яті; що забезпечує стабільність і довговічність навіть під інтенсивним навантаженням. Його компактний форм-фактор M.2 2280 підходить для широкого спектра пристроїв; від потужних настільних комп'ютерів до легких ноутбуків-ультрабуків. Визнані професіонали і ентузіасти обирають цей SSD за швидкість: швидкість читання досягає 11700 Mb/s; тоді як швидкість запису сягає 9500 Mb/s. Це означає миттєвий старт програм; швидкісну обробку даних та неймовірну багатозадачність.
Інтерфейс PCI Express 5.0 x4 виводить передачу даних на новий рівень; значуче скорочуючи час завантаження; що стає особливо корисним для геймерів і професійних користувачів. Завдяки інтеграції високоефективного Heatsink; цей накопичувач вирізняється здатністю контролювати температуру; мінімізуючи ризик перегріву. Це не лише підтримує стабільну продуктивність; але й продовжує довговічність здатності вашої системи функціонувати на максимум.
T705 Micron створений для тих; хто прагне замінити свою стару систему на високошвидкісну ігрову станцію або ж оптимізувати ноутбук для професійної діяльності. Він забезпечує енергоспоживання всього 11 Вт; роблячи його екологічно свідомим вибором; який сприяє зниженню енергоспоживання без компромісів на продуктивності.
Цей накопичувач товщиною усього 8.6 мм — ідеальний для компактних систем; де важливий кожен міліметр простору. Завдяки своєму тонкому профілю; SSD забезпечує наявність додаткового місця всередині комп'ютера. Обираючи SSD Micron (CT1000T705SSD5); ви отримуєте пристрій; який задовольнить ваші високі вимоги до якості і швидкості; підтримуючи вас на шляху до технологічного майбутнього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Артикул | CT1000T705SSD5 |
| Габарити | 80 х 22 х 8.6 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 1TB T705 with Heatsink |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Серія | Crucial T700 |
| Швидкість запису | 9500 Mb/s |
| Швидкість читання | 11700 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | M2 1Tb |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Товщина | 8.6 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання | 11 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 160 ₴







