Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор MSI MAG 275QF
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 895550-01-Т2
13 532 ₴
10 149 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Серія MSI ARSENAL GAMING (MAG) розроблена; щоб дати геймерам перевагу; необхідну для домінування на віртуальному полі бою. Натхненна міцністю та непохитною надійністю військового обладнання; серія MAG створена для забезпечення непохитного захисту в кожному ігровому сценарії.
Однак MAG — це не тільки продуктивність; це мова дизайну; яка передає міцність і витривалість; втілюючи саму суть стилю MAG. Для геймерів; які сповнені рішучості домінувати на своїх цифрових полях битв; серія MAG тут; щоб стояти поряд з вами; встановлюючи остаточний захист.
- Панель Rapid IPS — забезпечує час відгуку 0.5 мс (GtG; хв.); оптимізує кольори та яскравість екрана.
- Частота оновлення 180 Гц — швидший відгук і плавніші кадри.
- Час відгуку 0.5 мс (GtG; хв.) — усунення розривів зображення на екрані та переривчастої частоти кадрів.
- AI Vision – нова технологія AI Vision здатна не тільки виявляти деталі в темних областях; але й підвищувати загальну яскравість та насиченість кольорів.
- Технологія адаптивної синхронізації — плавна гра без розривів та затримок.
- Менше синього світла — використовуйте програмне рішення для зменшення світлового випромінювання в синьо-фіолетовій області спектра синього світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | MAG 275QF |
| Вага без упаковки | 3.95 кг |
| Вага з упаковкою | 6.35 кг |
| Час відгуку матриці | 0.5 мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | MAG 275QF |
| Особливості | консольний режим |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 38 Вт |
| Розміри без підставки | 613.3 x 360.7 x 57.9 мм |
| Розміри з підставкою | 613.3 x 454.6 x 220 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | Wide Color Gamut |
| Тип матриці | Rapid IPS |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 149 ₴





