-25%Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Panther Apacer (AH5U32G56C5227BAA-2)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 873704-01-Т2
21 439 ₴
16 079 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
- Тепловідвід з алюмінієвого сплаву з чудовим розсіюванням тепла.
- Ретельно відібрані мікросхеми DRAM для найкращої сумісності.
- Сертифікований Intel XMP 3.0 і AMD EXPO.
- Сертифікація сумісності QVL.
- Низьке енергоспоживання; висока інтенсивність.
У цій моделі реалізовано унікальний підхід Apacer до візуального дизайну та технологій. Створена для геймерів; яким потрібна тільки найкраща продуктивність.
Радіатор з алюмінієвого сплаву з відмінною тепловіддачеюРадіатор з алюмінієвого сплаву забезпечує чудове розсіювання тепла; ефективно контролюючи робочу температуру навіть за високопродуктивного розгону.
Ретельно відібрані мікросхеми DRAM для найкращої сумісностіМодулі пам'яті Apacer; створені на основі першокласних ігрових мікросхем DRAM; встановлюють стандарти сумісності та ефективності; легко інтегруючись у материнські плати провідних брендів; як-от ASUS; ASRock; MSI і Gigabyte. Підвищіть продуктивність і надійність вашої системи за допомогою цього унікального поєднання передових технологій і найвищої якості.
Intel XMP 3.0 і AMD EXPO CertifiedЗавдяки підтримці IntelR XMP 3.0 і AMD EXPO одним натисканням кнопки користувачі можуть легко розігнати свою систему; не вносячи жодних ручних змін у параметри BIOS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | AH5U32G56C5227BAA-2 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 99 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Panther |
| Напруга живлення | 1.25 В |
| Обсяг одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-44800 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL40-40-40 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 16 079 ₴





