Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz IRDM Black Goodram (IR-5600D564L36S/32GDC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 895009-01-Т2
23 365 ₴
17 524 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Оперативна пам'ять Goodram Iridium призначена для геймерів; ентузіастів та професіоналів. У модулях використані чіпи найкращої якості; а також 8-шарова друкована плата.
Високопродуктивні модулі пам'яті можуть нагріватися під час роботи; тому модулі Goodram Iridium оснащені ефективними радіаторами; що відводять надлишок накопиченого тепла; забезпечуючи більш стабільну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | IR-5600D564L36S/32GDC |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 36 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz IRDM Black |
| Напруга живлення | 1.25 В |
| Обсяг одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-44800 |
| Країна виробництва | Китай |
| Таймінги | CL36-40-40 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 524 ₴










