Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD 2.5" 1TB WD (WDS100T3B0A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 533412-01-Т2
16 429 ₴
12 322 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Серія - SA510; 1 TB; NAND; 2.5"; SATA III (6Gb/s); Швидкість читання - 555 Mb/s; Швидкість запису - 440 Mb/s; 100.2 x 69.85 x 7 мм; 35 г; чорний
Серія - SA510; 1 TB; NAND; 2.5"; SATA III (6Gb/s); Швидкість читання - 555 Mb/s; Швидкість запису - 440 Mb/s; 100.2 x 69.85 x 7 мм; 35 г; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 400 |
| Артикул | WDS100T3B0A |
| Габарити | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Мoдель | 2.5" 1TB |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Серія | SA510 |
| Швидкість запису | 440 Mb/s |
| Швидкість читання | 555 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | для ноутбука |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | NAND |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання | 2 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 322 ₴



