Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Transcend (TS2TMTE250S)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 644372-01-Т2
28 481 ₴
21 361 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Серія - MTE250S; 2 TB; 3D NAND; M.2; PCI Express 4.0 x4; Швидкість читання - 7100 Mb/s; Швидкість запису - 6500 Mb/s; 80 х 22 х 3.77 мм; 10 г; чорний
Серія - MTE250S; 2 TB; 3D NAND; M.2; PCI Express 4.0 x4; Швидкість читання - 7100 Mb/s; Швидкість запису - 6500 Mb/s; 80 х 22 х 3.77 мм; 10 г; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 2960 |
| Артикул | TS2TMTE250S |
| Габарити | 80 х 22 х 3.77 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 2TB |
| Напрацювання на відмову | 3 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Серія | MTE250S |
| Швидкість запису | 6500 Mb/s |
| Швидкість читання | 7100 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | кращі |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 361 ₴

