-25%Сканер Ricoh ScanSnap iX100 (PA03688-B001)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 329808-01-Т2
23 372 ₴
17 529 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Сканує одним натисканням кнопки
Досягнення організації за допомогою ScanSnap iX100 починається з натискання однієї кнопки та закінчується безліччю функцій підвищення продуктивності; які дають змогу вам випереджати стек.
Компактний і портативний
Сканер ScanSnap iX100 вагою всього 400 г забезпечує зручність портативності та простоту використання.
Скануйте де завгодно та коли завгодно
Під'єднайте iX100 до комп'ютера або інтелектуального пристрою (як для iOS; так і для ОС Android) в офісі та вдома; використовуючи наявні середовища Wi-Fi з Access Connect Connect Mode. Під'єднання також можливе в середовищах без Wi-Fi; що використовують режим прямого під'єднання; позаяк сам сканер функціонує як точка доступу.
Живлення від акумулятора
На одному заряді можна просканувати до 260 документів; потім зарядити за допомогою зарядного пристрою USB.
Швидке зацифровування
Сканування 5.2 секунди на сторінку; навіть за кольорової роздільної здатності 300 крапок на дюйм!
Подвійне сканування
Сканування двох невеликих документів; як-от візитні картки або квитанції; одночасно.
Автоматичне зшивання двох сторінок
Можна сканувати навіть діаграми. Просто складіть його навпіл; проскануйте обидва боки; й iX100 автоматично з'єднає його разом.
Вбудований мікропроцесор «GI»
Двоядерний процесор «GI» зі встановленим процесором здійснює інтелектуальне поліпшення зображення; яке відповідає за зображення з чудовим виглядом; з істотно швидшими результатами й складнішим зв'язком.
- Оброблення зображення: автоматична корекція і виведення зображення
- Підтримка Wi-Fi: 2.4 ГГц; бездротова локальна мережа WPS (захищене настроювання Wi-Fi) (IEEE802.11b/g/n)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ricoh |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 48 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 273 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PA03688-B001 |
| Гарантія, міс | 12 |
| датчик зображення | CIS |
| Мoдель | ScanSnap iX100 |
| Оптична роздільна здатність | 600 dpi |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Ручний |
| Тип підключення | USB |
- Ціна: 17 529 ₴



