Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Dahua DH-CS4006-4ET2GT-60
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 991702-01-Т2
3 360 ₴
2 520 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
керований 2-го рівня; настільний/настінний; Портів - 6; 4 x PoE 100/Base-T; 2 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet (Uplink); Комутаційна здатність - 4.8 Гбіт/с; МАС - 2000 адрес; Робота - від -10˚ до 55˚ C; Зберігання - від -40˚ до 70˚ C; Ш - 115 мм; Г - 84 мм; В - 27 мм; 0.2 кг; 4xPoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 9216 байт |
| Артикул | DH-CS4006-4ET2GT-60 |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Вага | 0.2 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 27 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 84 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість LAN портів | 4x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість портів Uplinks | 2 x GE RJ-45 |
| Кількість портів | 6 |
| Комутаційна здатність | 4.8 Гбит/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | DH-CS4006-4ET2GT-60 |
| Живлення | 1.22А |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Порти | 4 x PoE 100/Base-T |
| Споживана потужність (максимальна) | 65 Вт |
| Робоча температура | від -10 до + 55 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Сертифікація | CE |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 3.57 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE802.3az (Energy Efficient Ethernet) |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Вимоги PoE | PoE 60 Вт |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴


