Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
USB флеш накопичувач Kingston 128GB IronKey Keypad 200 Type-C Encrypted Blue USB 3.2 (IKKP200C/128GB)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1047288-01-Т2
18 337 ₴
13 753 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Kingston IronKey Keypad 200 — це незалежний від операційної системи USB-накопичувач з апаратним шифруванням і буквено-цифровою клавіатурою для зручного доступу за PIN-кодом. Накопичувач відповідає стандарту FIPS 140-3 Level 3 і забезпечує високий рівень захисту даних завдяки 256-бітному апаратному шифруванню XTS-AES. Компоненти пристрою вкриті спеціальною епоксидною смолою; що практично унеможливлює фізичний доступ до них без пошкодження та допомагає захиститися від атак на напівпровідникові елементи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IKKP200C/128GB |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додатково | шифрування даних |
| Максимальна швидкість запису | 200 Мбайт/сек |
| Максимальна швидкість читання | 280 Мбайт/сек |
| Матеріал корпусу | метал+пластик |
| Мoдель | 128GB IronKey Keypad 200 Type-C Encrypted Blue USB |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | З захистом інформації |
| Фізичні розміри | 80 x 20 x 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 753 ₴







