-25%Термопрокладка Thermalright ODYSSEY 120x120x2
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 442005-01-Т2
2 139 ₴
1 604 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Серед ентузіастів оверклокінгу рідко можна зустріти людину; не знайому з брендом Thermalright. Компанія Thermalright стала знаменита; завдяки своїм високопродуктивним системам охолодження для комп'ютера; з моменту надходження в продаж перших моделей її кулерів; водночас кулери Thermalright досі займають перші рядки рейтингів продуктивності кулерів.
Більшість кулерів фірми Thermalright постачаються без вентилятора; щоб користувач мав можливість вибору найбільш підхожої йому моделі вентилятора для кулера: високопродуктивний вентилятор для отримання суперпотужної системи охолодження; менш продуктивний вентилятор для отримання тихого кулера або; у деяких випадках; взагалі не встановлювати вентилятор на кулер для отримання безшумного комп'ютера.
Компанія Thermalright починала тільки з радіаторів для процесорів; але на цей момент їхній асортимент налічує величезну кількість систем охолодження для процесорів; системних чипів (Thermalright HR-05); відеокарт; а також для силових транзисторів ланцюгів живлення відеокарт і материнських плат. Також Thermalright випускає власну термопасту Thermalright Chill Factor; а недавно їхній асортимент розширився вентиляторами.
Thermalright впровадили нову технологію; щоб усі гравці могли легко використовувати нашу термопрокладку. Ця термопрокладка Odyssey має номінальну напругу до 9.8 кВ; теплопровідність 12.8 Вт/мК та ізоляцію. Безпечно використовувати без електрики. Ця термопрокладка дуже універсальна та проста у використанні. Приклад: ноутбуки; відеокарти; модулі пам'яті DRAM; пристрої зв'язку; твердотільні жорсткі диски SSD; пристрої керування автомобілем; ігрове обладнання тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermalright |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ODYSSEY 120x120x2 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість | 1 шт |
| Мoдель | ODYSSEY 120x120x2 |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Теплопровідність | 12.8 W/m.k |
- Ціна: 1 604 ₴



