Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Паяльник електричний JIANG JIANG JN-9150, 150Вт, 220V, 200-450 ° C, OEM (JN-9150)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 965951-01-Т2
741 ₴
556 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Електричний паяльник JIANG JN-9150 є інструментом для паяння електронних компонентів. Він має потужність 150 Вт; працює від напруги 220 В і має можливість регулювання температури в діапазоні від 200 до 450 °C. Продукт надається в виконанні OEM.
Характеристики:
- Потужність: 150 Вт
- Напруга: 220 В
- Діапазон температури: 200-450 ° C
- Виконання: OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jiang |
| Потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімне жало | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JN-9150 |
| Гарантія, міс | 1 |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна робоча температура | 450 °C |
| Мінімальна робоча температура | 200 °C |
| Мoдель | OEM |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Контактний |
| Тип нагріву | періодичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴

