Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор Dell U2724D (210-BKVB)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 772961-01-Т2
29 307 ₴
21 980 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Монітор Dell U2724D - це вражаючий 27-дюймовий дисплей; що пропонує високу роздільну здатність 2560x1440 для надзвичайно чіткого та деталізованого зображення. З технологією IPS та покриттям sRGB на 100%; монітор забезпечує точні та насичені кольори; а швидкість оновлення 120Hz робить його ідеальним для геймінгу та інтенсивних завдань.
Монітор Dell U2724D - це вражаючий 27-дюймовий дисплей; що пропонує високу роздільну здатність 2560x1440 для надзвичайно чіткого та деталізованого зображення. З технологією IPS та покриттям sRGB на 100%; монітор забезпечує точні та насичені кольори; а швидкість оновлення 120Hz робить його ідеальним для геймінгу та інтенсивних завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BKVB |
| Вага без упаковки | 6.55 кг |
| Вага з упаковкою | 9.36 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 3 x USB 3.2 |
| Статична контрастність | 2000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | U2724D |
| Обертання екрана (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 23.9 Вт |
| Розміри без підставки | 612 х 352 х 50 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | 2024 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | ComfortView Plus |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Сірий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.233 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 980 ₴










