Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 772707-01-Т2
31 157 ₴
23 368 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Монітор DELL 27" P2724DEB - це високоякісний дисплей з розміром екрану 27 дюймів; який пропонує роздільну здатність 2560x1140; забезпечуючи чітке та деталізоване відтворення зображень. Завдяки технології IPS; монітор забезпечує широкі кути огляду та відмінну передачу кольорів; забезпечуючи високу точність відтворення кольорів з охопленням sRGB на рівні 99%. Він має вбудований камеру для відеодзвінків; що робить його ідеальним варіантом для онлайн-комунікацій. Порти HDMI; DP та USB-C забезпечують різноманітність підключень; а функція Height Adjustable Stand (HAS) дозволяє легко налаштувати положення монітора для комфортної роботи.
Монітор DELL 27" P2724DEB - це високоякісний дисплей з розміром екрану 27 дюймів; який пропонує роздільну здатність 2560x1140; забезпечуючи чітке та деталізоване відтворення зображень. Завдяки технології IPS; монітор забезпечує широкі кути огляду та відмінну передачу кольорів; забезпечуючи високу точність відтворення кольорів з охопленням sRGB на рівні 99%. Він має вбудований камеру для відеодзвінків; що робить його ідеальним варіантом для онлайн-комунікацій. Порти HDMI; DP та USB-C забезпечують різноманітність підключень; а функція Height Adjustable Stand (HAS) дозволяє легко налаштувати положення монітора для комфортної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BFMZ |
| Вага без упаковки | 8.3 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс |
| Вбудована веб-камера | Да |
| Вбудовані колонки | Да |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | RJ-45 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | P2724DEB |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Розміри без підставки | 61 мм |
| Розміри з підставкою | 79 х 230 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | 2024 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Сірий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.233 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 368 ₴










