-25%Монітор Dell U2424HE (210-BKJF)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 772706-01-Т2
22 055 ₴
16 541 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Неперевершений візуальний комфорт:
- Датчик освітленості: Вбудований датчик навколишнього освітлення інтелектуально оптимізує яскравість і колірну температуру залежно від навколишнього середовища.
- Покращена функція ComfortView Plus: Зменшує шкідливе випромінювання синього світла до <35%; забезпечуючи комфорт протягом усього дня без шкоди для точності передачі кольору.
- Більш плавний візуальний досвід: Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння; більш плавну прокрутку і більш плавний рух; ніж у моніторів з частотою 60 Гц.
Працюйте яскраво
Яскраві кольори: насолоджуйтеся 1;07 мільярда кольорів і широким колірним охопленням галузевих стандартів; включаючи 85% DCI-P3; 100% sRGB і 100% BT.709. Отримайте точність калібрування кольору Delta E < 2 (в середньому) (sRGB; BT.709).
Оптимізуйте свій робочий процес
Один кабель USB-C передає дані та відеосигнали; забезпечуючи при цьому потужність до 90 Вт. Підключіться до швидкого Ethernet зі швидкістю до 2;5 Гбіт/с.
Досягнення максимальної продуктивності
Підключіться до двох джерел ПК; і функція Auto KVM плавно переключить керування на другий підключений ПК. Використовуйте функції KVM (клавіатура; відео та миша); щоб керувати обома ПК за допомогою однієї клавіатури та миші.
Розширюйте можливості підключення
Підключайтеся до більшої кількості пристроїв за допомогою DisplayPort 1.4; HDMI (HDCP 1.4) (підтримує до FHD 1920 x 1080 120 Гц TMDS; як зазначено в HDMI 1.4); портів USB-A та USB-C; які забезпечують швидкість до 10 Гбіт/с.
Підключайтеся з легкістю
Просто підключайте аксесуари та пристрої через порт швидкого доступу USB-A та порт USB-C потужністю до 15 Вт.
Розширте свій кругозір
Насолоджуйтеся безкомпромісною якістю зображення; з'єднавши два монітори в послідовний ланцюжок.
Створено для комфорту:
- Відповідає вашому стилю роботи: Нахиляйте; повертайте; обертайте та регулюйте висоту монітора; щоб працювати так; як вам зручно.
- Зосередьтеся на роботі: Екран InfinityEdge забезпечує практично безмежний простір для роботи.
- Працюйте красиво: Преміальне платиново-сріблясте покриття покращує будь-яке робоче місце.
Диспетчер дисплеїв Dell
Просте керування. Продуктивність нового рівня:
- Покращена багатозадачність: Упорядковуйте екран за допомогою функції Easy Arrange і зберігайте профілі за допомогою функції Easy Arrange Memory.
- Зручна навігація: Спільне використання однієї клавіатури; миші та монітора між кількома ПК за допомогою майстра USB KVM. Швидко перемикайтеся між ПК за допомогою меню швидкого доступу або гарячих клавіш.
- Плавне розгортання: Керуйте своїм парком моніторів за допомогою автоматичних; комплексних і сумісних з декількома інструментами функцій.
- Зручне налаштування: Швидкий доступ до улюблених функцій і можливостей за допомогою меню швидкого запуску та гарячих клавіш.
Екологічне мислення сьогодні та завтра:
- Екологічні стандарти: Цей монітор на 85% складається з пластику; придатного для вторинної переробки; і на 90% - з алюмінію; переробленого з вторинної сировини. Він відповідає найсучаснішим екологічним стандартам; таким як EnergyStar і TCO Certified Edge; а також має золотий сертифікат EPEAT.
- Екологічне пакування: Монітори Dell постачаються в коробках; виготовлених зі 100% відновлюваних матеріалів; які також на 100% придатні для вторинної переробки.
- Енергозбереження: Заощаджуйте енергію за допомогою функції PowerNap; яка зменшує яскравість або переводить монітор у сплячий режим; коли він не використовується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BKJF |
| Вага без упаковки | 5.9 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Інтерфейси підключення | RJ-45 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | U2424HE |
| Особливості | USB-концентратор |
| Обертання екрана (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 210 Вт |
| Розміри без підставки | 538.64 х 364 х 181.75 мм |
| Розміри з підставкою | 538.64 х 311.21 х 49.1 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | 2024 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | srgb 100% |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Сріблястий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 16 541 ₴










