Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG3428X-M2
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 770007-01-Т2
29 707 ₴
22 280 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
керований; 4 x 10G SFP+; Rj45; Комутація - 200 Гбіт/с; МАС - 32000 адрес; Робота - від 0 до 40 °C; Зберігання - від -40 до 70 °C
керований; 4 x 10G SFP+; Rj45; Комутація - 200 Гбіт/с; МАС - 32000 адрес; Робота - від 0 до 40 °C; Зберігання - від -40 до 70 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 9 байт |
| Артикул | TL-SG3428X-M2 |
| Безпека | прив'язка IP-MAC-Port |
| Буфер пакетів | 16 Мб |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 200 Гбіт/с |
| Мoдель | TL-SG3428X-M2 |
| Порти | RJ45 |
| Споживана потужність (максимальна) | 45.1 Вт |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 32 000 адрес |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура зберігання | от -40 до 70 °C |
| Тип | керований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 280 ₴

