Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-26MPV2
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 770001-01-Т2
24 633 ₴
18 475 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-26MPV2 - надійне рішення для побудови сучасних мереж. Цей потужний керований комутатор 2-го рівня ідеально підходить для підприємств; які потребують високої продуктивності та гнучкого управління.
Форм-фактор комутатора дозволяє з легкістю встановити його як на робочий стіл; так і у стійку; завдяки чому він підходить для різноманітних інтер'єрів та умов роботи. Пристрій оснащено 26 портами; з яких 24 порти 10/100/1000T підтримують PoE+; що забезпечує потужність до 370 Вт для живлення різноманітних мережевих пристроїв; таких як IP-камери або телефони.
Цей комутатор має продуману функцію дистанційного управління; що робить його ідеальним для адміністраторів; які хочуть ефективно контролювати та налаштовувати мережу без фізичної присутності. Зручний веб-інтерфейс надає користувачам доступ до широкого спектру функцій управління; полегшуючи процес налаштування і моніторингу.
Для забезпечення безпеки та оптимізації роботи; комутатор підтримує функції рівня 2; такі як віртуальні локальні мережі (VLAN); Spanning Tree Protocol (STP) та агрегація каналів. Потужні функції безпеки; включаючи IGMP snooping та захист від шторму; допомагають захистити вашу мережу від загроз і несправностей.
Підтримка D-Link Green робить цей комутатор екологічно дружнім; знижуючи споживання енергії без компромісів у продуктивності. Більшість моделей серії оснащені безвентиляторною конструкцією для тихої та ефективної роботи.
Завдяки режиму спостереження; комутатор автоматично виявляє та сегментує пристрої безпеки у спеціалізовану VLAN для безпечної обробки відеотрафіку; розширюючи можливості мережі без ускладнення керування.
Крім того; функції усунення несправностей; такі як виявлення петель і діагностика кабелів; допомагають швидко виявляти і вирішувати проблеми в мережі; забезпечуючи її стабільність та надійність.
D-Link DGS-1100-26MPV2 є багатоцільовим рішенням для тих; хто цінує якість; універсальність та легкість у керуванні. Замініть звичайний комутатор на цей інтелектуальний пристрій і відчуйте різницю вже сьогодні.
Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-26MPV2 - надійне рішення для побудови сучасних мереж. Цей потужний керований комутатор 2-го рівня ідеально підходить для підприємств; які потребують високої продуктивності та гнучкого управління.
Форм-фактор комутатора дозволяє з легкістю встановити його як на робочий стіл; так і у стійку; завдяки чому він підходить для різноманітних інтер'єрів та умов роботи. Пристрій оснащено 26 портами; з яких 24 порти 10/100/1000T підтримують PoE+; що забезпечує потужність до 370 Вт для живлення різноманітних мережевих пристроїв; таких як IP-камери або телефони.
Цей комутатор має продуману функцію дистанційного управління; що робить його ідеальним для адміністраторів; які хочуть ефективно контролювати та налаштовувати мережу без фізичної присутності. Зручний веб-інтерфейс надає користувачам доступ до широкого спектру функцій управління; полегшуючи процес налаштування і моніторингу.
Для забезпечення безпеки та оптимізації роботи; комутатор підтримує функції рівня 2; такі як віртуальні локальні мережі (VLAN); Spanning Tree Protocol (STP) та агрегація каналів. Потужні функції безпеки; включаючи IGMP snooping та захист від шторму; допомагають захистити вашу мережу від загроз і несправностей.
Підтримка D-Link Green робить цей комутатор екологічно дружнім; знижуючи споживання енергії без компромісів у продуктивності. Більшість моделей серії оснащені безвентиляторною конструкцією для тихої та ефективної роботи.
Завдяки режиму спостереження; комутатор автоматично виявляє та сегментує пристрої безпеки у спеціалізовану VLAN для безпечної обробки відеотрафіку; розширюючи можливості мережі без ускладнення керування.
Крім того; функції усунення несправностей; такі як виявлення петель і діагностика кабелів; допомагають швидко виявляти і вирішувати проблеми в мережі; забезпечуючи її стабільність та надійність.
D-Link DGS-1100-26MPV2 є багатоцільовим рішенням для тих; хто цінує якість; універсальність та легкість у керуванні. Замініть звичайний комутатор на цей інтелектуальний пристрій і відчуйте різницю вже сьогодні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| FLASH-пам'ять | 16 Мб |
| Jumbo-кадр | 10240 байт |
| Артикул | DGS-1100-26MPV2 |
| Буфер пакетів | 512 МБ |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 208 мм |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000T |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість портів Uplinks | 2 х 1GE RJ45/SFP Combo |
| Кількість портів | 26 |
| Комутаційна здатність | 52 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Мoдель | DGS-1100-26MPV2 |
| Порти | 24 x 10/100/1000Base-T PoE |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Вимоги PoE | PoE 370 Вт |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 475 ₴



