Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Акумулятор до ноутбука Dell Latitude E7250 VFV59, 52Wh (7140mAh), 4cell, 7.6V, Li-ion (A47466)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 355097-01-Т2
5 281 ₴
3 961 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
GVD76; WD52H; KWFFN; J31N7; HJ8KP; NCVF0; W57CV; VFV59; 451-BBFX; 451-BBFT; 451-BBFV; 451-BBFY
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Dell Latitude E7240; Dell Latitude E7250
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків; всі вищевказані списки можуть бути не повними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | WD52H |
| Артикул | A47466 |
| Вид | оригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 7140mAh |
| Кількість осередків | 4 cell |
| Мoдель | 7.6V |
| Напруга | 7.6 V |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 961 ₴


