Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%7 днів
Світильник Vestum LED 1,2м 36W 6500K 220V IP65 (1-VS-6102)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 785097-01-Т2
496 ₴
347 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодний лінійний світильник Vestum LED 1-VS-6102 потужністю 36 Вт видає 3000 Лм світла.
- Споживаючи в рази менше електрики; ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи; світильник дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше.
- Світильник відмінно підходить для установки в офісах; супермаркетах; коридорах; складах; в житлових і промислових приміщеннях.
- Кріплення світильника здійснюється на скоби; які входять в комплект.
- Корпус світильника алюмінієвий і забезпечує відмінне тепловідведення світлодіодам.
- Світильник має вологозахист IP65
- IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в широкому діапазоні напруги; 165-265 В; і запобігає пульсації.
- У світильнику використовуються світлодіоди Epistar; що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу.
Переваги лінійного LED світильника Vestum:
- Стабільна робота в широкому діапазоні напруги 165-265 В.
- Швидкий і зручний монтаж.
- Ресурс роботи - 20 000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| smart- управлення | Немає |
| Артикул | 1-VS-6102 |
| Влагозащита | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина кабелю | кабельу немає |
| Джерело світла | світловідштовхувальна (LED) панель |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Лампа у комплекті | Да |
| Мoдель | 2м 36W 6500K 220V IP65 |
| Потужність | 36 Вт |
| Призначення | зовнішнє освітлення |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 1200 х 50 х 33 мм |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴

