Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор ASUS ZenScreen MB16AMTR (90LM04S0-B02170)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 818493-01-Т2
30 501 ₴
22 876 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Монітор ASUS ZenScreen MB16AMTR – ваш надійний компаньйон у світі мобільної продуктивності. Цей витончений та легкий 15.6-дюймовий портативний IPS-монітор гарантує бездоганну якість зображення завдяки роздільній здатності 1920 x 1080 і частоті оновлення 60 Гц. Відмінна чіткість та деталізація робить його ідеальним вибором для роботи з документами чи мультимедіа; а матове покриття зменшує відблиски для комфортного перегляду при різному освітленні.
Яскравість 250 кд/м² та статична контрастність 700:1 гарантують яскраві та насичені кольори; тоді як кут огляду 170°/170° забезпечує чіткість зображення під будь-яким кутом. Щодо технологій поліпшення якості зображення; Flicker-Free і Low Blue Light працюють разом; щоб зменшити навантаження на очі; що особливо корисно при тривалому перегляді екрана.
Однією із головних переваг ASUS ZenScreen MB16AMTR є його сенсорний інтерфейс; який робить взаємодію з пристроєм інтуїтивною; точною та швидкою. Технологія QuickFit дозволяє швидко налаштувати зображення до потрібного формату; що стане в пригоді під час роботи з графікою та документами.
Для зручності підключення монітор оснащений двома USB Type-C портами; одним mini-HDMI і портом для навушників. Завдяки цьому; де б ви не були; ви зможете легко підключити ZenScreen Touch до різноманітних пристроїв – від ноутбуків до ігрових консолей.
Портативність ZenScreen MB16AMTR ідеально підходить для тих; хто цінує мобільність. Тонкий дизайн; всього 1.19 см; та акумулятор ємністю 7800 мА/год забезпечують до 4 годин автономної роботи; що дозволяє брати його з собою у будь-яку подорож.
Крім того; монітор надає можливість регулювання по висоті та нахилу; що дозволяє вибрати оптимальне положення для комфортної роботи. Вбудовані колонки потужністю 2 х 1 Вт забезпечують необхідний рівень звуку; незалежно від того; де ви перебуваєте.
ASUS Eye Care; включаючи ASUS Blue Light Filter; сертифіковану TÜV Rheinland; тримає ваші очі в безпеці; знижуючи шкідливе синє світло. Крім того; технологія Trace Free забезпечує швидкий час реакції 5мс (GtG); що важливо для плавної роботи та ігор.
З ASUS ZenScreen MB16AMTR ви отримуєте ідеальне поєднання мобільності; високих технологій та інноваційних рішень. Цей монітор – ваш універсальний інструмент для роботи та розваг на ходу.
Монітор ASUS ZenScreen MB16AMTR – ваш надійний компаньйон у світі мобільної продуктивності. Цей витончений та легкий 15.6-дюймовий портативний IPS-монітор гарантує бездоганну якість зображення завдяки роздільній здатності 1920 x 1080 і частоті оновлення 60 Гц. Відмінна чіткість та деталізація робить його ідеальним вибором для роботи з документами чи мультимедіа; а матове покриття зменшує відблиски для комфортного перегляду при різному освітленні.
Яскравість 250 кд/м² та статична контрастність 700:1 гарантують яскраві та насичені кольори; тоді як кут огляду 170°/170° забезпечує чіткість зображення під будь-яким кутом. Щодо технологій поліпшення якості зображення; Flicker-Free і Low Blue Light працюють разом; щоб зменшити навантаження на очі; що особливо корисно при тривалому перегляді екрана.
Однією із головних переваг ASUS ZenScreen MB16AMTR є його сенсорний інтерфейс; який робить взаємодію з пристроєм інтуїтивною; точною та швидкою. Технологія QuickFit дозволяє швидко налаштувати зображення до потрібного формату; що стане в пригоді під час роботи з графікою та документами.
Для зручності підключення монітор оснащений двома USB Type-C портами; одним mini-HDMI і портом для навушників. Завдяки цьому; де б ви не були; ви зможете легко підключити ZenScreen Touch до різноманітних пристроїв – від ноутбуків до ігрових консолей.
Портативність ZenScreen MB16AMTR ідеально підходить для тих; хто цінує мобільність. Тонкий дизайн; всього 1.19 см; та акумулятор ємністю 7800 мА/год забезпечують до 4 годин автономної роботи; що дозволяє брати його з собою у будь-яку подорож.
Крім того; монітор надає можливість регулювання по висоті та нахилу; що дозволяє вибрати оптимальне положення для комфортної роботи. Вбудовані колонки потужністю 2 х 1 Вт забезпечують необхідний рівень звуку; незалежно від того; де ви перебуваєте.
ASUS Eye Care; включаючи ASUS Blue Light Filter; сертифіковану TÜV Rheinland; тримає ваші очі в безпеці; знижуючи шкідливе синє світло. Крім того; технологія Trace Free забезпечує швидкий час реакції 5мс (GtG); що важливо для плавної роботи та ігор.
З ASUS ZenScreen MB16AMTR ви отримуєте ідеальне поєднання мобільності; високих технологій та інноваційних рішень. Цей монітор – ваш універсальний інструмент для роботи та розваг на ходу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | відсутній |
| Артикул | 90LM04S0-B02170 |
| Вага без упаковки | 115 кг |
| Вага з упаковкою | 2.29 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 1 Вт |
| Висота видимої області | 193.59 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB Type-C |
| Статична контрастність | 700:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 262 тис. |
| Мoдель | ZenScreen MB16AMTR |
| Особливості | гніздо для штатива 1/4" |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 10 Вт |
| Розміри з підставкою | 359.9 x 226.8 x 11.9 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Коригування нахилу | +15° ~ +35° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | 2024 |
| Технології покращення зображення | Trace Free Technology |
| Тип монітора | Сенсорний |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 170/170 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.179 |
| Ширина видимої області | 344.16 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 876 ₴










