-25%Монітор iiyama XUB2797UHSNP-B1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 835442-01-Т2
26 157 ₴
19 618 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MSI MAG 321CUP. Оснащений частотою оновлення 160 Гц; MAG 321CUP дасть вам конкурентну перевагу; необхідну для перемоги над супротивниками. Висока роздільна здатність 4K UHD (3840x2160) дасть вам змогу побачити зображення; що зачаровують. Насолоджуйтеся неймовірно плавним ігровим процесом без розривів завдяки вбудованій технології Adaptive-Sync у поєднанні з вашим графічним процесором для надплавного ігрового процесу.
Серія MSI ARSENAL GAMING (MAG) розроблена; щоб дати геймерам перевагу; необхідну для домінування на віртуальному полі бою. Натхненна міцністю та непохитною надійністю військового обладнання; серія MAG створена для забезпечення непохитного захисту в кожному ігровому сценарії.
Однак MAG — це не тільки продуктивність; це мова дизайну; яка передає міцність і витривалість; втілюючи саму суть стилю MAG. Для геймерів; які сповнені рішучості домінувати на своїх цифрових полях битв; серія MAG тут; щоб стояти поруч із вами; встановлюючи остаточний захист.
- Висока роздільна здатність 4K UHD — ігри матимуть ще кращий вигляд; відображаючи більше деталей.
- Частота оновлення 160 Гц — швидший відгук і плавніші кадри.
- Час відгуку MPRT 1 мс — усунення розривів зображення і переривчастоти кадрів.
- HDMI 2.1 — найкраще рішення для користувачів консолей.
- 4K 120 Гц з інтерфейсом HDMI.
- Пропускна здатність до 48 Гбіт/с.
- Регульована підставка — легко змінюйте положення монітора для максимальної ергономіки.
- VESA DisplayHDR 400 — приголомшливі візуальні ефекти завдяки налаштуванню контрастності та тіней.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | XUB2797UHSNP-B1 |
| Вага без упаковки | 6.7 кг |
| Вага з упаковкою | 9.2 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | RJ-45 |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Статична контрастність | 1300:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | XUB2797UHSNP-B1 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | от 0 до 90° |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33 Вт |
| Розміри з підставкою | 614.5 x (397.5~547.5) x 209.5 мм |
| Дозвіл | 3840×2160 |
| Коригування нахилу | -5° ~ 23° |
| Коригування висоти, мм | 150 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | 2024 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | Picture-In-Picture |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.155 |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 19 618 ₴










