-25%Монітор iiyama XUB2797QSNP-B1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 835441-01-Т2
20 632 ₴
15 474 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Відкрийте для себе монітор іiyama ProLite XUB2797QSNP-B1; оснащений 27'' WQHD IPS-панеллю з док-станцією USB-C; KVM-перемикачем і RJ45 для підключення до локальної мережі. KVM-перемикач дає змогу під'єднувати кілька комп'ютерів через одну консоль. Позбавтеся безладу кабелів за допомогою док-станції USB-C; яка забезпечує передачу всіх даних (аудіо та відео) і живлення ноутбука. За допомогою виходу DisplayPort можна легко розширити робочий стіл; створивши систему з двох моніторів. Насолоджуйтеся точними кольорами та широкими кутами огляду завдяки панелі IPS. Виняткова продуктивність для таких завдань; як фотографія та веб-дизайн; завдяки роздільній здатності WQHD і високій контрастності. Ергономічна підставка з регулюванням висоти 150 мм і механізмами нахилу/повороту для портретного режиму оптимізує комфорт під час роботи з великими таблицями даних.
Роздільна здатність WQHD
Матриця з роздільною здатністю WQHD 2560 x 1440 готова відобразити картинки великого розміру і роздільної здатності. Екран вміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів.
IPS Technology
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду; природними кольорами і точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Has + Pivot
Регульована за висотою підставка (HAS; Height Adjustable Stand) дає змогу обирати ідеальне положення для екрана; для максимального комфорту користувача під час роботи; що не тільки позитивно позначається на здоров'ї; а й збільшує продуктивність праці. Можливість обертання екрана означає; що ви можете змінювати положення екрана: зі стандартного альбомного в портретне. Це дуже корисна опція; що полегшує роботу з великими таблицями або текстами.
USB-C Dock
Док-станція дає змогу під'єднати ноутбук одним кабелем до монітора; щоб переконатися; що він заряджений і під'єднаний до дротової мережі; а сигнал із ноутбука надходить на монітор. До виходу DisplayPort (MST) можна під'єднати другий монітор для створення мультимоніторної системи. За допомогою додаткових USB-портів до монітора також можна під'єднати мишу; клавіатуру або веб-камеру. Усе це завдяки одному кабелю; що з'єднує ваш ноутбук із док-станцією USB C у моніторі.
Технології Flicker free і Blue Light
Остаточне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. При використанні електричного струму усувається мерехтіння екрану. Функція Blue Light Reduction дає змогу легко зменшити яскравість і колірну температуру; знижуючи кількість синього світла та зменшуючи втому очей після роботи за екраном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | XUB2797QSNP-B1 |
| Вага без упаковки | 6.1 кг |
| Вага з упаковкою | 8.7 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс (MPRT) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | RJ-45 |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Статична контрастність | 1300:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | XUB2797QSNP-B1 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | от 0 до 90° |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Розміри з підставкою | 613.5 x (400.5~550.5) x 209.5 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ 23° |
| Коригування висоти, мм | 150 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | 2024 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.233 |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 15 474 ₴










