Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 851384-01-Т2
25 935 ₴
19 451 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
24"; IPS; 1920 x 1200; 100 Гц; 16:10; 350 кд/м2; 1500:1; 24 Вт; 1 х HDMI; 2 x DisplayPort; RJ-45; 1 х USB Type-C; 4 x USB 3.2; поворот монітора (Swivel); поворотний екран (Pivot); регулювання нахилу; регулювання по висоті; 531.7 х 521.4 х 195 мм; VESA - 100x100 мм; немає; 5.2 кг; сріблястий
24"; IPS; 1920 x 1200; 100 Гц; 16:10; 350 кд/м2; 1500:1; 24 Вт; 1 х HDMI; 2 x DisplayPort; RJ-45; 1 х USB Type-C; 4 x USB 3.2; поворот монітора (Swivel); поворотний екран (Pivot); регулювання нахилу; регулювання по висоті; 531.7 х 521.4 х 195 мм; VESA - 100x100 мм; немає; 5.2 кг; сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:10 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 8Y2F7AA |
| Вага без упаковки | 5.2 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Інтерфейси підключення | RJ-45 |
| Динамічна контрастність | 10 000 000:1 |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | S7 Pro 724pu |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 24 Вт |
| Розміри без підставки | 531.7 х 342.9 х 38.5 мм |
| Розміри з підставкою | 531.7 х 521.4 х 195 мм |
| Дозвіл | 1920x1200 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | вертикальні |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Сріблястий |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 451 ₴

