-25%Монітор Acer Dual Portable PD163Qbmiuux (UM.ZP3EE.008)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 850865-01-Т2
17 971 ₴
13 478 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Портативність у дорозі
Легко поміщається в сумку; даючи змогу використовувати подвійний екран у поїздках.
Два краще; ніж один
Проводьте презентації на одному екрані; а роботу з даними - на іншому. Двох екранний дизайн робить роботу в режимі багатозадачності ефективною та безпроблемною; а подвоєна площа дає змогу підняти продуктивність і розваги до нових висот.
Складна конструкція
Складна конструкція з кутом нахилу 315° і вбудована підставка дають змогу регулювати кут огляду відповідно до ваших ергономічних уподобань. Для сценаріїв за участю аудиторії просто відкиньте другий дисплей назад і поділіться інформацією з людьми; що сидять навпроти вас.
Розширені перспективи
Два екрани забезпечують чітке зображення у форматі 1080p; а в разі спільного використання досягають захопливої роздільної здатності 2150 x 1080. Ідеально підходить для перегляду великих документів і зменшення надмірної прокрутки. Автоповорот дає змогу плавно переходити від ландшафтного до портретного режиму.
Можливість кріплення VESA
Щоб максимально збільшити простір на столі; монітори Acer серії PD3 оснащені кріпленням VESA. Створіть елегантне; вільне від безладу середовище у своєму робочому просторі або розважальному центрі; пропонуючи розширені можливості налаштування та універсальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Артикул | UM.ZP3EE.008 |
| Вага без упаковки | 1.5 кг |
| Час відгуку матриці | 8мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB Type-C |
| Статична контрастність | 800:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | Dual Portable PD163Qbmiuux |
| Особливості | USB для заряджання пристроїв |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Розміри з підставкою | 356 x 217 x 24.5 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Коригування нахилу | 0° ~ +135° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | 2024 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | VisionCare 1.0 |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 170/170 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 13 478 ₴










