-25%Монітор Lenovo TIO27 (11JHRAR1EU)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 854664-01-Т2
28 161 ₴
21 121 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 – стильний і надійний монітор від відомого виробника; з яким ви зможете підвищити ефективність і продуктивність своєї роботи. Він сумісний з ThinkCentre Tiny і ThinkStation Tiny. Підключивши будь-який з цих ПК; ви зможете створити оптимальний моноблок для вашого бізнесу. А коли прийде час модернізації; монітор або ПК можна буде легко замінити окремо.
Універсальність
Виріб оснащено 27-дюймовим дисплеєм з IPS-матрицею та високою роздільною здатністю; чого буде достатньо як для роботи; так і для розваг. Разом із підключенням ThinkCentre Tiny або ThinkStation Tiny пристрій миттєво перетвориться на компактний моноблок (AIO).
Практичність
Спілкуйтеся з друзями онлайн або проводьте відеоконференції; адже завдяки ІЧ-камері RGB з двоспрямованим мікрофоном якість звуку та зображення під час відеодзвінків буде бездоганною. До того ж виробник обладнав пристрій необхідними портами (HDMI; DP; USB) для під'єднання або заряджання різних гаджетів.
Ергономіка та стиль
ThinkCentre TIO можна зручно розмістити навіть на тісному робочому столі. Дизайн витончений; безрамковий; що дасть змогу повністю занурюватися в контент. Підставка також має стильний вигляд і дає змогу налаштовувати монітор відповідно до своїх потреб.
Безпечний для вашого зору
Монітор володіє сучасними технологіями FlickerFree та Low Blue Light для зменшення мерехтіння та шкідливого впливу синього випромінювання. Пристрій протестовано та підтверджено сертифікатом незалежної організації TÜV Rheinland. Крім того; антивідблискове покриття гарантує більший комфорт для очей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 11JHRAR1EU |
| Вага без упаковки | 7.95 кг |
| Вага з упаковкою | 9.75 кг |
| Час відгуку матриці | 14мс/6мс/4мс (GtG) |
| Вбудована веб-камера | Да |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB 3.1 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | TIO27 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 37 Вт |
| Розміри без підставки | 614 x 413 x 73.89 мм |
| Розміри з підставкою | 614 x 554.3 x 329 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | 2024 |
| Технології покращення зображення | sRGB 99% |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 21 121 ₴








