-25%Монітор Philips 32B1N3800/00
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 857548-01-Т2
21 151 ₴
15 863 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
32B1N3800/00 — надійний монітор від Philips; призначений для використання як в домашніх умовах; так і в офісі. Він отримав 31.5-дюймовий екран з матовою VA-матрицею та роздільною здатністю 4K UHD. Такий дисплей буде ідеальним варіантом для професіоналів; яким потрібні надзвичайно детальні зображення для рішень CAD і які використовують програми для 3D-графіки; чи фінансистам; які працюють з величезними таблицями.
Виробник оснастив модель сучасними технологіями:
- SmartContrast забезпечить оптимальний рівень контрастності; який; при потребі; можна регулювати під особисті потреби. Така технологія важлива для геймерів; вони можуть освітлити навіть найтемніші закутки гри; тому з легкістю зможуть віднайти своїх ворогів та знешкодити їх.
- SmartImage аналізує відображуваний на екрані вміст та забезпечує оптимізоване відтворення зображення. Цей зручний користувацький інтерфейс дозволяє вибирати різні режими (наприклад; "Офіс"; "Фото"; "Фільм"; "Гра"; "Економія енергії" тощо) відповідно від застосування. Залежно від вибору режиму SmartImage динамічно оптимізує контрастність; насиченість кольорів та чіткість зображення та відео для найкращого відтворення.
- Flicker Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана.
- LowBlue фільтрує синій колір та зменшує навантаження на очі.
Монітор має тонку рамку; яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео.
З інтерфейсів наявні такі порти — HDMI; DisplayPort та USB. Саме за допомогою них можна з'єднувати між собою монітори чи підключати їх до джерела відеосигналу.
Монітор оснащений двома динаміками по 3 Вт; що дозволяє вільно насолоджуватися переглядом цікавого відео; прослуховуванням улюбленої музики; чи повним зануренням у захопливу гру.
Дизайн виробу сучасний та стильний; виконаний у чорному кольорі. Підставка отримала лаконічний дизайн з розумним кабельменеджментом; який дозволяє утримувати всі кабелі в одному місці. Завдяки кріпленню VESA; його можна розміщати на стіну для економії простору кімнати; а його кут нахилу; висоту та обертання можна легко регулювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT MVA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 32B1N3800/00 |
| Вага без упаковки | 11.29 кг |
| Вага з упаковкою | 15,96 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 3 Вт |
| Висота видимої області | 392.234 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Інтерфейси підключення | 4 x USB 3.0 |
| Динамічна контрастність | 50 000 000:1 |
| Статична контрастність | 3500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | 32B1N3800/00 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -180° ~ +180° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 53.1 Вт |
| Розміри без підставки | 714 x 422 x 62 мм |
| Розміри з підставкою | 714 x 631 x 280 мм |
| Дозвіл | 3840×2160 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +25° |
| Коригування висоти, мм | 180 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | 2024 |
| Технології покращення зображення | sRGB 122% |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.18159 |
| Ширина видимої області | 697.306 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 15 863 ₴







