-25%Монітор iiyama T2752MSC-B1AG
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 886217-01-Т2
31 945 ₴
23 959 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
ProLite T2752MSC-B1AG
27-дюймовий сенсорний монітор Optical Bonded PCAP 10pt з технологією IPS-матриці; скляним дизайном від краю до краю та антибліковим покриттям
Монітор ProLite T2752MSC-B1AG з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) та технологією IPS-панелі пропонує виняткові кольори та широкі кути огляду. Технологія 10-точкового дотику Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) забезпечує плавну та точну реакцію на дотик і менший рівень відбиття світла; крім того; дисплей захищений від вологи та потенційного утворення вологи. Спеціальне нанопокриття забезпечує плавніший дотик і менший опір під час проведення. Це робить екран менш статичним і схильним до потрапляння бруду; пилу та відбитків пальців. Гнучку підставку можна розташувати під кількома кутами; створюючи комфортний та ергономічний досвід користувача; а вбудована система управління кабелями приховує всі кабелі та електричні дроти; забезпечуючи акуратне робоче місце без кабелів. Антиблікове покриття допомагає уникнути проблем з відблисками та зовнішніми джерелами світла; які впливають на відтворення кольорів; контрастність та різкість. Ідеальний вибір для широкого спектру застосувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | T2752MSC-B1AG |
| Вага без упаковки | 6.7 кг |
| Вага з упаковкою | 8.4 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 1 Вт |
| Висота видимої області | 336 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB 3.2 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | T2752MSC-B1AG |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Розміри з підставкою | 613.4 x 540.5 x 225.2 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Коригування нахилу | -5° ~ 90° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Сенсорний |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.311 |
| Ширина видимої області | 598 мм |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
- Ціна: 23 959 ₴










