-25%Монітор iiyama XU2792UHSU-B6
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 886011-01-Т2
20 516 ₴
15 387 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Монітор iiyama 27" ProLite XU2792UHSU-B6
27-дюймова панель IPS з роздільною здатністю 4K та динамічним енергозбереженням (DPS)
ProLite XU2792UHSU зі стильним дизайном передньої панелі та роздільною здатністю 4K без зусиль вміщує в чотири рази більше інформації; ніж дисплей Full HD. Оснащений IPS-панеллю для точного відтворення кольорів та широких кутів огляду; а також високими значеннями контрастності та яскравості; він забезпечує бездоганну продуктивність як для фотографічних завдань; так і для веб-дизайну. Завдяки функції динамічного енергозбереження (DPS) просто перемкніть перемикач; щоб насолодитися інтелектуальним регулюванням яскравості для оптимальної енергоефективності без шкоди для якості зображення. Переосмисліть свій творчий робочий процес з ProLite XU2792UHSU.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | XU2792UHSU-B6 |
| Вага без упаковки | 4.7 кг |
| Вага з упаковкою | 7.1 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 4 x USB 3.2 |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Статична контрастність | 1300:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | XU2792UHSU-B6 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Розміри з підставкою | 614.5 x 439.5 x 190 мм |
| Дозвіл | 3840×2160 |
| Коригування нахилу | -4° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології покращення зображення | srgb 100% |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.155 |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 15 387 ₴










