Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор ASUS MB16ACE (90LM0381-B04170)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 880843-01-Т2
19 929 ₴
14 947 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Монітор ASUS MB16ACE – це ідеальне рішення для професіоналів; які шукають поєднання високої якості зображення; мобільності та інноваційних технологій. Із діагоналлю дисплея 15.6" та IPS-матрицею; ви отримуєте кришталево чітке зображення з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів під будь-яким кутом завдяки широким кутам огляду 178/178 градусів. Матове покриття та LED-підсвічування забезпечують комфортний перегляд; мінімізуючи відблиски навіть у яскраво освітленій кімнаті.
Створений для тих; хто завжди в русі; цей ультратонкий монітор володіє елегантним і легким дизайном; який робить його ідеальним супутником для подорожей. Завдяки інтерфейсу USB Type-C; він підтримує одночасно передачу живлення та відео; що дозволяє швидко підключатися до ноутбука без додаткових адаптерів. Ця функція забезпечує простий і ефективний робочий процес; роблячи ваші бізнес-зустрічі; конференції чи презентації максимально комфортними.
Частота оновлення 60 Гц та швидкий час реакції 4мс (GtG) гарантують плавне відображення динамічного контенту; а яскравість у 220 кд/м2 та статична контрастність 800:1 забезпечують насичені та вражаючі кольори. Насолода від роботи за цим монітором підкріплюється новітніми технологіями поліпшення зображення; такими як Low Blue Light; Trace Free Technology; Color Temperature Selection і Dark Boost.
Монітор також оснащений сертифікованими TÜV Rheinland технологіями Flicker-free; які суттєво знижують навантаження на очі; забезпечуючи комфорт під час тривалого перегляду або роботи. Особлива функція автоматичного визначення орієнтації монітора дозволяє зручно перемикати його з горизонтального на вертикальний режим; що дуже корисно для перегляду документів чи роботи з графікою.
Комплектується практичним смарт-кейсом; що не лише захищає монітор під час транспортування; але й легко трансформується у підставку; надаючи стабільну підтримку у будь-якій обстановці. Це робить ASUS MB16ACE незамінним інструментом для максимальної ефективності на роботі чи в дорозі.
Обираючи ASUS MB16ACE; ви отримуєте не просто монітор; а надійного помічника; що покращує вашу продуктивність завдяки сучасному дизайну та передовим технологіям; надаючи неперевершену якість зображення та комфорт для очей.
Монітор ASUS MB16ACE – це ідеальне рішення для професіоналів; які шукають поєднання високої якості зображення; мобільності та інноваційних технологій. Із діагоналлю дисплея 15.6" та IPS-матрицею; ви отримуєте кришталево чітке зображення з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів під будь-яким кутом завдяки широким кутам огляду 178/178 градусів. Матове покриття та LED-підсвічування забезпечують комфортний перегляд; мінімізуючи відблиски навіть у яскраво освітленій кімнаті.
Створений для тих; хто завжди в русі; цей ультратонкий монітор володіє елегантним і легким дизайном; який робить його ідеальним супутником для подорожей. Завдяки інтерфейсу USB Type-C; він підтримує одночасно передачу живлення та відео; що дозволяє швидко підключатися до ноутбука без додаткових адаптерів. Ця функція забезпечує простий і ефективний робочий процес; роблячи ваші бізнес-зустрічі; конференції чи презентації максимально комфортними.
Частота оновлення 60 Гц та швидкий час реакції 4мс (GtG) гарантують плавне відображення динамічного контенту; а яскравість у 220 кд/м2 та статична контрастність 800:1 забезпечують насичені та вражаючі кольори. Насолода від роботи за цим монітором підкріплюється новітніми технологіями поліпшення зображення; такими як Low Blue Light; Trace Free Technology; Color Temperature Selection і Dark Boost.
Монітор також оснащений сертифікованими TÜV Rheinland технологіями Flicker-free; які суттєво знижують навантаження на очі; забезпечуючи комфорт під час тривалого перегляду або роботи. Особлива функція автоматичного визначення орієнтації монітора дозволяє зручно перемикати його з горизонтального на вертикальний режим; що дуже корисно для перегляду документів чи роботи з графікою.
Комплектується практичним смарт-кейсом; що не лише захищає монітор під час транспортування; але й легко трансформується у підставку; надаючи стабільну підтримку у будь-якій обстановці. Це робить ASUS MB16ACE незамінним інструментом для максимальної ефективності на роботі чи в дорозі.
Обираючи ASUS MB16ACE; ви отримуєте не просто монітор; а надійного помічника; що покращує вашу продуктивність завдяки сучасному дизайну та передовим технологіям; надаючи неперевершену якість зображення та комфорт для очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | відсутній |
| Артикул | 90LM0381-B04170 |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Висота видимої області | 193.59 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Інтерфейси підключення | 1 х USB Type-C |
| Статична контрастність | 800:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 262 тис. |
| Мoдель | MB16ACE |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 8 Вт |
| Розміри без підставки | 359.7 х 226.4 х 8 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Регулювання положення | Ні. |
| Також шукають | TFT |
| Технології покращення зображення | Trace Free Technology |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.179 |
| Ширина видимої області | 344.16 мм |
| Яскравість | 220 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 947 ₴







