Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор Neovo PM-3202
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 878932-01-Т2
30 224 ₴
22 668 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Новий 32-дюймовий дисплей для цифрових вивісок з роздільною здатністю 1080P з вузькою рамкою має просте у використанні планування контенту з можливістю відтворення через USB; роздільну здатність 1920×1080 Full HD з технологією Anti-Burn-in; яскравість 350 кд/м² і функцію 16/7.
Дисплей PM-3202 з вузькою рамкою ідеально підходить для цифрових вивісок у будь-якому комерційному середовищі; включаючи ресторани; роздрібні магазини; медичні кабінети; корпоративні конференц-зали або готелі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neovo |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм |
| Артикул | PM-3202 |
| Вага без упаковки | 5.7 кг |
| Вага з упаковкою | 7.8 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 10 Вт |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Інтерфейси підключення | RJ-45 |
| Статична контрастність | 4000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | PM-3202 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 42 Вт |
| Розміри без підставки | 726.5 х 425.4 х 65.1 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Регулювання положення | Ні. |
| Також шукають | для фільмів |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.364 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 668 ₴









