-25%Монітор iiyama XCB3497WQSNP-B1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 895128-01-Т2
27 108 ₴
20 331 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
ProLite XCB3497WQSNP-B1
34-дюймовий вигнутий монітор UWQHD з док-станцією USB-C; локальною мережею; KVM-перемикачем та підставкою з регулюванням висоти 15 см
XCB3497WQSNP – це 34-дюймовий вигнутий монітор; який оснащений KVM-перемикачем і док-станцією USB-C для спрощення робочого простору. KVM-перемикач покращує багатозадачність; дозволяючи керувати кількома комп’ютерами з одного монітора; клавіатури та миші. Док-станція USB-C зменшує кількість кабелів і ще більше спрощує підключення; дозволяючи використовувати один кабель для передачі відео; даних і живлення для заряджання ноутбука. Крім того; коли монітор підключено до локальної мережі; ваш ноутбук автоматично отримує доступ до мережі. Технологія панелі VA забезпечує високу контрастність і глибокий рівень чорного; а також широкі кути огляду для стабільної якості зображення незалежно від вашого положення; забезпечуючи насиченіше та яскравіше зображення.
Для оптимального комфорту підставка з регулюванням висоти 15 см дозволяє налаштувати положення екрана; а панель Flicker-Free та функція зменшення синього світла допомагають мінімізувати навантаження на очі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | XCB3497WQSNP-B1 |
| Вага без упаковки | 9.7 кг |
| Вага з упаковкою | 14.1 кг |
| Час відгуку матриці | 0.4мс (MPRT) |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Висота видимої області | 333.7 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Інтерфейси підключення | 3 x USB Type-C |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | XCB3497WQSNP-B1 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 55 Вт |
| Розміри з підставкою | 807 x (426~576) x 245.5 мм |
| Дозвіл | 3440×1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ 23° |
| Коригування висоти, мм | 150 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.232 |
| Ширина видимої області | 797.2 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 20 331 ₴










